Portal dla mechaników

ProfiAuto
27.3.2009
Reklama
Reklama

  Wystartował portal profi auto.pl, serwis ogólnopolskiej sieci niezależnych sklepów i hurtowni motoryzacyjnych Profi Auto.

Jest to nowoczesny, multimedialny portal zarówno dla profesjonalistów z branży motoryzacyjnej, jak i wielbicieli czterech kółek. Głównym zadaniem nowego serwisu jest kierowanie potencjalnych klientów za pomocą interaktywnej mapy kraju do najbliższych sklepów i hurtowni, wchodzących w skład sieci Profi Auto.

Reklama

Pozostałe informacje zawarte na portalu podzielono na następujące działy: promocje, wydarzenia, galeria, porady, do pobrania. Mocną stroną portalu są fachowe porady dla mechaników i kierowców oraz szczegółowe informacje o profesjonalnym oprogramowaniu dla sklepów i warsztatów samochodowych. W serwisie można uzyskać wszystkie przydatne informacje branżowe, m.in. o targach, relacjach z organizowanych imprez, a także o aktualnych promocjach, a nawet kursach walut. W najbliższym czasie pojawią się newsy motoryzacyjne, redagowane na bieżąco przez zespół redakcyjny profi auto.pl.

Więcej informacji: profiauto.pl

Reklama

 

Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama