#pomagamypomagać – WAŚ i Inter Cars wspierają warsztaty

30.7.2020

Nowe ogniska pandemii koronawirusa nadal pojawiają się na całym świecie, a żaden z krajów tak naprawdę nie uporał się do końca z COVID-19. Dlatego wciąż tak ważna jest troska o higienę i zachowanie – szczególnie w miejscach publicznych – najważniejszych procedur bezpieczeństwa. Bezpłatne przyłbice trafią m.in. do sieci Q-Service Truck.

Polskie firmy i rodzimi producenci z branży aftermarket rozumieją problem, niezmiennie dbając o to, aby bezpieczeństwo i zdrowie klientów stawiane były na pierwszym miejscu. Firma „WAŚ”, produkująca lampy samochodowe, chcąc wspomóc w trudnych czasach warsztaty, zdecydowała się na bezpłatne przekazanie Inter Cars 2000 sztuk przyłbic własnej produkcji, które znacząco podniosą bezpieczeństwo pracujących w serwisach mechaników.  
Damian Kostro, Dyrektor Sprzedaży RPU w Inter Cars„Dziękujemy za ten miły, ale przede wszystkim bardzo potrzebny gest. To niezmiernie cenne, gdy biznesowi partnerzy doceniają nasz wkład w podnoszenie bezpieczeństwa, a jednocześnie sami dbają o to, aby bezpieczeństwo to stało na możliwie jak najwyższym poziomie. Dzięki wsparciu „WAŚ” mamy pewność, że mechanicy pracujący w warsztatach nie będą narażali siebie ani swoich najbliższych na niepotrzebne ryzyko. 

Waldemar Żygadło z firmy „WAŚ”: „Jest nam niezmiernie miło, że dzięki produkowanym przez nas przyłbicom możemy przyczynić się do poprawy bezpieczeństwa tam, gdzie jest to najbardziej potrzebne. Do tej pory rozdaliśmy już bezpłatnie ponad 50 000 przyłbic do szpitali, domów pomocy społecznych, biur, warsztatów i firm. Staramy się, aby wszyscy nasi klienci zostali w nie zaopatrzeni i byli przygotowani do bezpiecznego wykonywania swoich zadań. Zaangażowanie firmy Inter Cars i jej pomoc w dystrybucji przyłbic do Klientów udowadnia, że nasza wieloletnia współpraca sprawdza się zarówno w dobrych, jaki i trudnych chwilach. Jesteśmy pewni, że razem możemy więcej.

#pomagamypomagać – WAŚ i Inter Cars wspierają warsztaty zdjęcie w treści artykułuPrzekazanie przyłbic ochronnych od firmy „WAŚ” i dostarczenie ich do serwisów to kolejny element rozpoczętej jeszcze w marcu przez Inter Cars i czołowych dostawców akcji #pomagamypomagać. W ramach przedsięwzięcia 10 tysięcy serwisów w całej Polsce otrzymało wówczas pakiety ochronne zawierające maseczki, jednorazowe rękawiczki i płyny dezynfekujące oraz dostęp do bezpłatnych materiałów marketingowych i wiedzy z zarządzania warsztatem w czasie kryzysu, przekazywanej na bezpłatnych webinarach.
Tym razem o zachowanie standardów bezpieczeństwa Inter Cars zadba wspólnie z „WAŚ”, przekazując na ręce warsztatów 2000 ochronnych przyłbic. W pierwszej kolejności zaopatrzone zostaną w nie wszystkie serwisy zrzeszone w niezależnej sieci Q-Service Truck, a następnie pozostałe warsztaty ciężarowe w Polsce, najmocniej powiązane z największym dystrybutorem części zamiennych w tej części Europy.
Pierwsze przyłbice zostały wysłane do klientów pod koniec lipca. Kolejne partie będą sukcesywnie dystrybuowane w następnych dniach.

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

autoExpert 06 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę