Półmetek promocji Jubileum

Inter Parts
10.5.2016

Jubileuszowe obchody działalności firmy Inter Parts to ważny punkt w historii dystrybutora ze Stawigudy. Od początku roku trwa związana z tym wydarzeniem promocja jubileuszowa. Akcja o nazwie „Jubileum” cieszy się niezwykłym powodzeniem – zaangażowanych w nią jest ponad 700 klientów hurtowych dystrybutora.

Już w połowie maja kończy się pierwsza część promocji. Inter Parts wyłoni z tego etapu 200 uczestników, którzy wezmą udział w Promocji etap II i będą rywalizować o nagrody główne Jubileum. Dodatkowo 100 najlepszych klientów wg rankingu w etapie I weźmie udział w gali zwycięzców, która odbędzie się w dniach 2–4 września 2016 w Hotelu Tiffi w Iławie. W wielkim finale na zwycięzców czekają m.in. quad Kawasaki, skutery SYM, rowery, laptopy, narzędzia warsztatowe i vouchery na wycieczki zagraniczne. Całkowita pula nagród akcji sprzedażowej wynosi ponad 2000 sztuk, a organizator jej wartość wycenił na 1,5 miliona złotych.

Reklama

Więcej szczegółów można znaleźć w serwisie dystrybutora www.interparts.pl.

Reklama

Źródło: Informacja prasowa Inter Parts

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę