Podnośnik Ravaglioli KPX357EV w ofercie CARTEC

Podnośnik Ravaglioli KPX357EV w ofercie CARTEC Cartec
14.9.2021

Nowością w ofercie firmy CARTEC jest elektromechaniczny podnośnik dwukolumnowy Ravaglioli KPX357EV, idealny dla pojazdów elektrycznych.

Innowacyjne, niskoprofilowe ramiona podnośnika z obrotowym terminalem zapewniają niezwykłą wszechstronność zastosowania. Umożliwiają podnoszenie wszystkich typów pojazdów: od standardowych samochodów miejskich po samochody sportowe (w tym najnowocześniejsze pojazdy elektryczne, aż do VW T6 z długim rozstawem osi).

Nowatorska konstrukcja ramion pozwala na zajmowanie minimalnej przestrzeni pod podwoziem i daje bezpośredni dostęp do akumulatora. Gwarantuje również szybką i bezproblemową pracę pod podwoziem, nawet przy takich elementach pojazdu, jak koła, hamulce i zawieszenie.

Ponadto pozwala łatwo dotrzeć do punktów uchwytu z dala od podwozia. Dzięki temu możliwe jest uniknięcie kontaktu pojazdu z ramieniem.

Podnośnik KPX357EV wyposażono w automatyczny, podwójny system blokowania ramion, który zapewnia najwyższe bezpieczeństwo użytkownika i stabilność pracy.
Automatyczny system smarowania śrub i nakrętek oraz elementy o wysokiej wytrzymałości znacznie przedłużają żywotność urządzenia.

Opcjonalnie istniej możliwość zamówienia adapterów przedłużających i czterech podkładek TESLA.

Źródło: Cartec

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę