Podnośnik Masterlift Combi Check-in KA 1550

8.5.2020
Reklama
Reklama

Masterlift Combi Check-in KA 1550 został opracowany specjalnie do bezpośredniego odbioru.

Standardowa powłoka aluminiowa zapewnia trwały i atrakcyjny wygląd, a oświetlenie ma zapewniać optymalne wykorzystanie i dostęp do podnośnika. Platformy i urządzenie bez kół (ML Pv) mogą być używane indywidualnie na pełnej wysokości podnoszenia wynoszącej 1,9 m.

Reklama

Płaski profil platformy wynoszący zaledwie 95 mm ze zintegrowanymi rampami najazdowymi umożliwia łatwy dostęp. Maksymalna użyteczna długość 4400 mm przy szerokości platformy 650 mm i odległości tłoka 1550 mm gwarantuje możliwość stosowania podnośnika dla wszystkich samochodów i pojazdów transportowych.

Urządzenie bez kół Masterlift Pv jest dostępne w różnych wersjach. Możliwe są również opcjonalne akcesoria, takie jak belka poprzeczna do szczególnie trudnego podnoszenia pojazdów z punktami podnoszenia umieszczonymi głęboko w środku.

Reklama

Podnośnik jest dostępny w różnych wersjach do montażu na podłodze lub w zabudowie. Wymiary są zgodne ze specyfikacjami przemysłu motoryzacyjnego.

Źródło: AUTOPSTENHOJ

Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama