Po raz pierwszy katalog części zamiennych Schaeffler dla samochodów dostawczych wszystkich marek

Schaeffler
7.11.2018

Korzystne cenowo i łatwe w montażu rozwiązania naprawcze są pożądane przez operatorów i zarządców flot samochodowych. Aby wspomóc skuteczną naprawę, Schaeffler po raz pierwszy łączy całą ofertę dla szybko rozwijającego się segmentu samochodów dostawczych w jednym katalogu. Dystrybutorzy i pracownicy warsztatów znajdą tutaj wszystkie najważniejsze informacje dotyczące części dla układu przeniesienia napędu, silnika oraz podwozia, w 65 kategoriach produktów i w 7 językach.

Powiązane firmy

Schaeffler Polska Sp. z o.o.

Tysiące kilometrów w miejskich korkach, dziurawe jezdnie, wysokie krawężniki i ciężki ładunek – a wszystko pod presją dostawy na czas. Popularność samochodów dostawczych jest najwyższa w historii. Są one także nieodłącznym elementem codziennej działalności gospodarczej. Przy szacowanym rocznym wzroście na poziomie 8 procent, samochody dostawcze reprezentują najszybciej rozwijający się segment rynku i stanowią trzon branży transportu komercyjnego. Pojazdy te muszą zapewniać maksymalną mobilność każdego dnia, w najtrudniejszych warunkach. Dlatego są one narażone na szybsze zużycie, co w efekcie prowadzi do wyższych kosztów naprawy w porównaniu do samochodów osobowych.

 

© Schaeffler

 

Oferta wszystkich marek w jednym katalogu

Szybkie i łatwe naprawy samochodów dostawczych przy użyciu rozwiązań naprawczych dostosowanych do potrzeb operatorów flot i firm transportowych – to właśnie oferuje Schaeffler wraz ze swoimi markami LuK, INA, FAG, i Ruville. Po raz pierwszy rozwiązania naprawcze wszystkich marek zostały zebrane w jednym katalogu. Kompleksowe kompendium obejmuje 2200 różnych zastosowań w pojeździe dla 35 najpopularniejszych modeli samochodów dostawczych na rynku europejskim, od 15 producentów. Dla przykładu, w katalogu znajdziemy przekrojową ofertę części zamiennych dla pojazdów takich jak Ford Transit, Mercedes-Benz Sprinter i VW Transporter, które stanowią obecnie większość wśród segmentu samochodów dostawczych. W katalogu znajduje się ponad 3000 artykułów, między innymi zestawy LuK GearBOX do naprawy skrzyń biegów, zestawy LuK DMF ze sprzęgłem przeciążeniowym, zestawy naprawcze łożysk kół od FAG, a także elementy układu kierowniczego oraz zwieszenia.

 

© Schaeffler

 

Przejrzysta i logiczna struktura katalogu umożliwia szybkie wyszukanie właściwych części zamiennych. Wszystkie informacje dostępne są w siedmiu językach. Po raz pierwszy także po polsku i rosyjsku ze względu na rosnące znaczenie tych dwóch rynków samochodów dostawczych. Pozostałe języki to angielski, niemiecki, hiszpański, francuski i włoski.

Katalog dostępny jest u partnerów handlowych Schaeffler Automotive Aftermarket. Kompendium dostępne jest także do pobrania na stronie www.repxpert.pl.

Wydawca: Schaeffler Poland
Kraj wydania: Polska

Źródło: Informacja prasowa Schaeffler

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

autoExpert 7–8 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę