Planujesz zakup opon? Koniecznie sprawdź ofertę na ERLI

Koniecznie sprawdź ofertę opon na ERLI Erli

Kierowcy na myśl o jesieni myślą o krótszych dniach i pogarszających się warunkach na drogach oraz konieczności podjęcia kluczowej decyzji – czy to już dobry moment na wymianę opon? Odpowiedź brzmi: oczywiście, że tak! A czy to musi być droga inwestycja? Absolutnie nie! Teraz na ERLI podkategoria „opony i felgi” zwiększyła się o niemal 58 tys. nowych ofert produktów w atrakcyjnych cenach, a dodatkowo kupujący mogą skorzystać z nieoprocentowanych rat 5x0% za zakupy do 1 500 zł.

Tegoroczne rekordy inflacji, dynamiczne zmiany cen paliwa oraz problemy z jego dostępnością, to tylko część problemów z jakimi mierzyli się polscy kierowcy, co widać po wynikach branży motoryzacyjnej. Dane Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Opon i Gumy (ETRMA) wykazały, że sprzedaż opon do samochodów osobowych w Polsce spadła aż o 20 proc. r/r, podczas gdy w Europie średni spadek wyniósł 12%. 

To także efekt zmian preferencji kierujących, którzy poszukując oszczędności coraz chętniej sięgają po opony całoroczne – jak pokazują dane Polskiego Związku Przemysłu Oponiarskiego ten rodzaj opon stanowił 18% sprzedanych kompletów w zeszłym roku. Z kolei jak wskazuje niedawno publikowany raport e-Izby, ze względu na odczuwalne skutki inflacji i zbliżający się kryzys gospodarczy co drugi konsument częściej kieruje się na zakupy do Internetu1. Sklepy internetowe oferują szerszy wybór produktów oraz korzystniejsze oferty cenowe (w tym specjalne promocje i rabaty) niż sklepy stacjonarne. Co trzeci Polak uważa, że ceny w sklepach online są niższe, przez co ich oferty są bardziej atrakcyjne.

Z tego właśnie względu Polscy konsumenci coraz częściej wybierają platformy internetowe do zakupu opon ze względu na prostotę wyszukiwania, atrakcyjne ceny i wygodne opcje dostawy. ERLI potwierdza tę tezę, a jednocześnie udowadnia, że wysoka jakość nie musi być bardzo kosztowna. Produkty marek dostępnych na tej platformie wyróżniają się niezawodnością, zaawansowaną technologią oraz doskonałymi osiągami na drodze. W trosce o komfort kupujących oraz ich budżet – dostawa nowego kompletu opon jest darmowa, a ERLI dodatkowo udostępnia opcje finansowania zakupu w formie pięciu nieoprocentowanych rat w ramach oferty ratalnej 5x0%, realizowanej we współpracy z PayU2.

W ostatnim czasie nawiązaliśmy współpracę z partnerami oferującymi opony we wszystkich segmentach: ekonomicznym, średnim oraz premium dla całego przekroju kategorii, od aut osobowych, przez motocykle, po samochody ciężarowe i maszyny rolnicze. Opony wysyłane są bezpośrednio do klientów ERLI z najnowocześniejszych magazynów w Europie zapewniających stałą temperaturę i wilgotność, co gwarantuje, że jakość opon nie zmienia się podczas magazynowania – mówi Rafał Pawlak, dyrektor ds. rozwoju w ERLIOferta ERLI wzbogaciła się o ponad 58 tysięcy ofert opon w niezwykle atrakcyjnych cenach. Nasze wewnętrzne analizy pokazują, że dla większości ofert opon posiadamy najniższe ceny na rynku, warto więc już teraz zapoznać się z ofertą.

Dostępna na ERLI oferta opon gwarantuje, że każdy będzie mógł wybrać tę, która dla niego będzie miała najlepszy stosunek ceny do jakości, a przy okazji zmieści się w jego budżecie. Do marek opon dostępnych na ERLI należą m.in.:

  • klasa ekonomiczna: Barum, Windforce, Paxaro;
  • klasa średnia: Nexen, Kleber, Fulda;
  • klasa premium: Bridgestone, Continental, Michelin.

Niezależnie od tego opony, jakie wybierze dany kierowca, najważniejsze jest to, aby zapewniały bezpieczeństwo jemu oraz bliskim, z którymi podróżuje. Dlatego warto zwracać uwagę na to, by ich stan był dobry oraz ich właściwości dopasowane do bieżących pór roku i miejsca zamieszkania. 

Źródło: Erli

Tagi artykułu

Zobacz również

autoExpert 06 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę