Oficjalne otwarcie nowej siedziby Działu Handlowego i Magazynu

AS-PL
24.10.2018
Reklama
Reklama

W czwartek (18 października) odbyło się uroczyste otwarcie nowej siedziby Działu Handlowego i Magazynu w kompleksie Panattoni Park Gdańsk. Powierzchnia nowej lokalizacji wynosi 3500 m2 z czego 500 m2 przypada na część biurową Działu Handlowego.

Rosnące zainteresowanie szeroką ofertą produktową AS-PL, która posiada ponad 15 000 pozycji asortymentowych sprawiło, że dalszy rozwój firmy stał się realny i wymagany. Przeniesienie Działu Handlowego do nowego obiektu pozwoli na szybszą realizację zamówień dla dystrybutorów z ponad 60 krajów na całym świecie. Dodatkowo obszerny magazyn ze specjalne przygotowanymi rampami dla pojazdów ciężarowych, jest w stanie pomieścić dużą część zaopatrzenia.

Reklama

Zaproszeni goście tłumnie zjawili się przed nową siedzibą, aby być świadkami przecięcia wstęgi przez Wiceprezesa Zarządu Pana Tomasza Kaszubowskiego oraz Dyrektora Handlowego Pana Pawła Kotalę. Po krótkim wstępie, uczestnicy wznieśli toast lampką szampana, a następnie zostali zaproszeni na poczęstunek. Nie obyło się bez rozmów dotyczących nowych kierunków rozwoju firmy. Gospodarz wydarzenia Paweł Kotala, oprowadził przybyłych gości wskazując nowoczesne stanowiska pracy Działu Handlowego oraz Magazyn.

– Otwarcie nowej siedziby było podyktowane chęcią zwiększenia dostępności naszych produktów, która wynika ze stałej ekspansji na nowe rynki w Europie i na Świecie – mówi Paweł Kotala, dyrektor Działu Handlowego w AS-PL.

Firma rozwija się bardzo dynamicznie, a co za tym idzie, zwiększamy także zasoby personalne potrzebne do obsługi nowych rynków. Stąd też potrzeba rozbudowy zarówno przestrzeni biurowych, jak i magazynowych – dodaje Paweł Kotala.

Reklama

Siedziba Działu Handlowego i magazyn w kompleksie Panattoni jest kolejną dużą inwestycją dla Spółki. W 2016r. w Lubichowie k. Starogardu Gdańskiego otworzono obiekt, w którym znajdują się nowoczesne linie produkcyjne, magazyn oraz przestrzeń biurowa o łącznej powierzchni blisko 5000 m2.

Ponadto z dniem 3 sierpnia 2018r. weszła w życie decyzja certyfikacyjna o pozytywnym wyniku kontroli oceniającej wdrożenie certyfikatu ISO 9001:2015, który zastąpił ISO 9001:2008. Spółka dołączyła także do prestiżowego brytyjskiego katalogu produktów MAM Software Autocat v8.

AS-PL jest jedną z najbardziej rozwijających się firm w województwie pomorskim o czym świadczy znalezienie się w rankingu TOP 100 Największych Firm na Pomorzu.

Więcej informacji na https://as-pl.com/news/plugins/single?id=1058.

Źródło: AS-PL

Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama