Odstraszacz kun STOP&GO teraz z certyfikatem GTÜ

Stop&Go
13.2.2019
Reklama
Reklama

Urządzenia wysokonapięciowe 7 PLUS-MINUS SKT i 8 PLUS-MINUS SKT działają efektywniej i bezpieczniej.

Dwa urządzenia wysokonapięciowe z oferty odstraszaczy kun STOP&GO zdały bez problemu i brawurowo testy przeprowadzone przez niemieckie Stowarzyszenie Nadzoru Technicznego. Urządzenia wielofunkcyjne STOP&GO 7 PLUS-MINUS SKT i 8 PLUSMINUS SKT mają od teraz certyfikat GTÜ potwierdzający jakość wykonania, obsługi i działania. We wszystkich sprawdzanych obszarach urządzenia otrzymały najlepsze oceny.

Reklama

Niemieckie Stowarzyszenie Nadzoru Technicznego (GTÜ) zbadało urządzenia 7 PLUSMINUS SKT i 8 PLUS-MINUS SKT zgodnie z kryteriami certyfikacji. Obejmują one działanie funkcji elektrycznych jak napięcie, prąd rozładowania i dotykowy, częstotliwość oraz ciśnienie akustyczne i wyłączenie przy uruchomieniu silnika. Ponadto wykonano badanie odporności na korozję i wibrację. Eksperci ocenili, że wielojęzyczna instrukcja obsługi jest właściwie napisana i zrozumiała. Instrukcja została całkowicie zmodyfikowana dopiero w tym roku wraz z wprowadzeniem opakowania z nowym wzornictwem. Ponadto urządzenie pracuje bez zastrzeżeń przy zimowych temperaturach do minus 25 stopni Celsjusza.

Urządzenia można instalować we wszystkich typach samochodów osobowych. Certyfikat GTÜ stanowi gwarancję dla warsztatów i użytkowników, że praktycznie wykluczone jest niewłaściwe działanie urządzenia, pod warunkiem, że zostało prawidłowo zamontowane i jest używane zgodnie z przeznaczeniem.

Powiązane firmy

Reklama

STOP&GO 7 PLUS-MINUS SKT i 8 PLUS-MINUS SKT to wysokonapięciowe i ultradźwiękowe urządzenia wielofunkcyjne. Innowacyjne urządzenia dysponują płytkami wysokonapięciowymi i można je łatwo zamontować dzięki nowoczesnym zaciskom. Poza użyciem wysokiego napięcia kuny odstraszane są od pojazdu za pomocą niesłyszalnych dla człowieka ultradźwięków.

Więcej informacji na stronie: www.stop-go.de/en.

Żródło: Marder STOP&GO

Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama