Nowy termin Międzynarodowych Targów GasShow

Nowy termin Międzynarodowych Targów GasShow
12.8.2020

Z uwagi na sytuację na świecie wywołaną zagrożeniem i zachorowaniami spowodowanymi przez koronawirusa (COVID-19), organizator Międzynarodowych Targów GasShow & Autoservice Expo podjął decyzję o zmianie terminu całego wydarzenia. Istotny wpływ na tę decyzję miała też ankieta przeprowadzona wśród wystawców i gości poprzednich edycji imprezy, którzy w ponad 80 procentach opowiedzieli się za przeniesieniem targów i konferencji na rok 2021.

Międzynarodowe Targi GasShow 2021 i towarzyszące im wydarzenia, w tym Międzynarodowa Konferencja „LPG, CNG, LNG – szanse i bariery dla rozwoju rynków” odbędą się  w dniach 9–10 marca 2021 r. w Warszawskim Centrum Wystawienniczym EXPO XXI.

Zmiana terminu wydarzenia nie wpływa na ważność złożonych zamówień i rezerwacji stoisk, zawartych umów partnerskich i medialnych, a także kart wstępu dla Gości i uczestników konferencji (VIP PASS).

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

autoExpert 05 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę