Nowy serwis internetowy KYB poświęcony sportom motorowym

Portal KYB Sport dla sportów motorowych KYB

KYB Europe Aftermarket uruchomił nowy serwis internetowy poświęcony sportom motorowym dostępny pod adresem: www.kybsport.com 

KYB sponsoruje wiele teamów w prestiżowych dyscyplinach sportu motorowego na całym świecie. Nowy serwis internetowy gromadzi wszystkie informacje w jednym miejscu, aby przedstawiać postępy każdego zespołu w ciągu roku. Sponsoring obejmuje szeroki wachlarz wydarzeń, od szybkich, trudnych wyścigów World Rallycross, przez długodystansowe, takie jak Asia Cross Country Rally, po superszybkie Super GT. KYB wciąż przesuwa granice możliwości technicznych, aby wyciągać wnioski i dzielić się nowymi, ulepszonymi technologiami w ramach działalności całej KYB Corporation.

KYB dysponuje zespołem oddanych inżynierów zajmujących się sportami motorowymi, z ogromnym doświadczeniem w opracowywaniu wysoce wyspecjalizowanych produktów do wykorzystania w wyścigach i rajdach. Zapotrzebowanie na najnowocześniejsze komponenty w tak konkurencyjnym środowisku wymaga precyzji i jakości na światowym poziomie. Elektroniczne systemy wspomagania układu kierowniczego KYB (EPS) są szeroko stosowane w sportach motorowych, a w szczególności w wyścigach długodystansowych, takich jak 24-godzinny wyścig Le Mans. Również elementy zawieszenia KYB cieszą się zaufaniem wielu zespołów z dziedziny motorsportu biorących udział w różnych wyścigach.

 

KYB

Na stronie internetowej KYB Sport pojawiły się takie zespoły jak: APR Racing, EKS, Toyota Gazoo Racing, Goodsmile Racing, Team JAOS i Monster Energy RX Cartel. Strona zawiera aktualne wiadomości i blogi na temat wydarzeń ze świata sportów motorowych związanych z KYB. Jordan Day, Marketing Manager w KYB Europe – Nowa strona internetowa to świetne miejsce, w którym KYB może prezentować swoje zaawansowane rozwiązania techniczne. Chcemy stworzyć miejsce, w którym będziemy prezentować europejskim klientom wspaniałe zespoły, które sponsorujemy na całym świecie, jak również dostarczać informacji na temat marki KYB fanom tych zespołów.

Uruchomienie nowego serwisu internetowego nie mogło być lepiej zaplanowane w czasie, tj. po wspaniałym występie teamu Toyota Gazoo Racing (TGR) w 24-godzinnym wyścigu na Nürburgring. Team TGR korzysta z elektronicznego systemu wspomagania układu kierowniczego i zawieszeń KYB, a ich oba samochody ukończyły ten arcytrudny wyścig, podczas którego Lexus LC zajął 1. miejsce, a GR Supra 3. miejsce w swojej klasie.

Źródło: KYB

Tagi artykułu

autoExpert 06 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę