Nowy program rabatowy od Traficar

Nowy program rabatowy od Traficar Traficar

Traficar, największa polska platforma carsharingowa, uruchamia nowy program rabatowy „Traficar Ogarniam”. Dzięki niemu użytkownicy aplikacji mobilnej otrzymają zniżki na kolejne przejazdy w zamian za serwisowanie pojazdów, polegające na sprzątaniu, tankowaniu lub przeparkowaniu samochodów w dedykowane strefy. Program wystartował 18 lipca 2023 roku w ramach wersji beta aplikacji.

Główną ideą carsharingu jest współdzielenie. Zgodnie z tym, korzystając z usługi Traficara, użytkownik ma dostęp do blisko 3000 pojazdów, z których może korzystać na co dzień bez zobowiązań. Wielu użytkowników samodzielnie dba o wypożyczony samochód tak samo, jak o prywatne auto. Dlatego Traficar chce docenić klientów, którzy poświęcają swój czas na serwisowanie pojazdów, nagradzając ich rabatami na kolejne przejazdy.

Poprzez „Traficar Ogarniam” chcemy zaangażować użytkowników oraz docenić ich wkład w podnoszenie jakości naszej usługi. Zależy nam także na promowaniu idei współdzielenia. Wierzę, że program będzie cieszył się dużym zainteresowaniem i jeszcze większym zaangażowaniem społeczności Traficara, która stanowi fundament naszej działalności – mówi Konrad Karpiński, dyrektor operacyjny marki Traficar.

„Traficar Ogarniam” to innowacyjna inicjatywa, która czyni z użytkownika współtwórcę usługi, a dołączenie do programu będzie niezwykle proste! Wystarczy, że aktywny użytkownik aplikacji mobilnej Traficar naciśnie przycisk „Dołącz do programu” z poziomu menu bocznego lub przycisk „Dołącz”, który pojawi się po kliknięciu na niebieski pin wybranego pojazdu, a otrzyma pełny dostęp do dedykowanego panelu serwisowania pojazdów w usłudze.

Aby dołączyć do programu już dziś, należy zostać beta-testerem aplikacji Traficar. Dzięki temu każdy tester będzie mieć wpływ na dalszy rozwój programu oraz finalne działanie wersji produkcyjnej.

Jak pobrać testową wersję aplikacji na urządzenia Android?

  • 1. Przejdź do sklepu Google Play.
  • 2. W sekcji „Dołącz do programu testów beta” odnajdź przycisk „Dołącz” i kliknij.
  • 3. Poczekaj na pojawienie się komunikatu „Aktualizuj” przy aplikacji.
  • 4. Następnie kliknij i testuj!

Link do aplikacji

Jak pobrać testową wersję aplikacji na urządzenia IOS?

  • 1. Pobierz aplikację TestFlight ze sklepu AppStore.
  • 2. Kliknij w poniższy link i rozpocznij testowanie!

Link do aplikacji

Użytkownik sam decyduje, którą z dostępnych czynności serwisowych chce wykonać, a może to być tankowanie, sprzątanie lub przeparkowanie pojazdu do dedykowanej strefy oznaczonej w aplikacji. Po wykonaniu wybranej czynności, użytkownik uzyskuje ocenę, która jest wynikiem wszystkich wykonanych działań w ramach serwisu.

Z kolei ocena czystości jest wystawiana przez innych użytkowników tego samego samochodu. Po otrzymaniu pozytywnej oceny, użytkownik otrzyma zniżkę do 48 godzin od zakończenia wynajmu, którą będzie mógł wykorzystać na kolejne przejazdy w usłudze. Co więcej, zniżki w programie „Traficar Ogarniam” sumują się i są możliwe do wykorzystania przez 30 dni od ostatniej otrzymanej zniżki w programie.

Regulamin programu „Traficar Ogarniam.

Aplikacja mobilna Traficar dostępna jest w sklepach Google Play, App Store oraz Huawei AppGallery. 

Źródło: Traficar

Tagi artykułu

Zobacz również

autoExpert 7–8 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę