Nowy oddział INTER-TEAM we Włocławku

Oddział INTER-TEAM we Włocławku INTER-TEAM

Ósmego lipca rozpoczął pracę nowy oddział sprzedażowy INTER-TEAM zlokalizowany we Włocławku.

To niewątpliwie ważne miasto na logistycznej mapie INTER-TEAM. Dużym atutem jest lokalizacja nowego oddziału z bezpośrednim wjazdem na trasę łączącą przemysłowy wschód miasta z największym osiedlem mieszkaniowym „Południe”, a także zaporę wodną i przeprawę przez Wisłę z węzłem autostradowym A1 „Pikutkowo”. Takie położenie oddziału pozwoli na sprawną obsługę dostaw do naszych klientów we Włocławku i w jego okolicach – mówi Paweł Nowosielski, dyrektor ds. rozwoju oddziałów w INTER-TEAM.

Nowy oddział to blisko 700 m2 powierzchni magazynowej z wydzielonymi strefami przyjęcia i wydań towaru, stanowiskiem do przyjmowania zwrotów oraz 60 m2 przestrzeni przeznaczonej pomieszczenia biurowe i obsługę klienta. 

Jak w każdej placówce INTER-TEAM, klienci mogą liczyć na fachową obsługę, doradztwo i pomoc w doborze części. Oddział oferuje pełen asortyment części zamiennych do aut osobowych i dostawczych, a także szeroką ofertę środków smarnych i płynów eksploatacyjnych. Zakupy można realizować na miejscu, korzystając z bogatego zaplecza magazynowego oraz zamawiać telefoniczne, mailowo lub poprzez platformę handlową INTER-TEAM. 

Włocławek nie jest dla nas nieznanym miastem. Obsługiwaliśmy klientów w tej lokalizacji od wielu lat poprzez filię w Toruniu i wypracowaliśmy sobie dobre relacje z okolicznymi warsztatami. Teraz będziemy mogli mocniej zaakcentować naszą obecność w tym mieście, zapewnić lepsze wsparcie naszym stałym klientom i rozwinąć sprzedaż zapraszając nowe warsztaty do współpracy. Na początek zachęcam do odwiedzin w oddziale, poznania nie tylko naszej oferty części, ale także wyposażenia warsztatowego – dodaje Paweł Nowosielski.

Źródło: INTER-TEAM
 

Tagi artykułu

autoExpert 7–8 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę