Nowy katalog wycieraczek Valeo Silencio™ oraz Hydroconnect™

Nowy katalog wycieraczek Valeo Silencio™ oraz Hydroconnect™ Valeo
19.5.2021

Firma Valeo udostępniła nową edycję katalogu wycieraczek  Valeo Silencio™ oraz Valeo Hydroconnect™ z zastosowaniem do samochodów osobowych i dostawczych.

Marka Valeo Silencio™ jest obecna na rynku wtórnym od 1998 r. Oferuje ponad 300 referencji wycieraczek różnego typu: szkieletowych, hybrydowych, płaskich, w technologii Aquablade™ oraz wycieraczek przeznaczonych do tylnych szyb pojazdów.

Wszystkie wycieraczki Valeo Silencio™  charakteryzują się jakością premium, są wyposażone w oryginalne mocowanie wycieraczki do ramienia (adapter). Są to produkty oryginalne lub o jakości identycznej z produktem oryginalnym. Gama Valeo Silencio™ pokrywa 99% europejskiego parku pojazdów osobowych i dostawczych.

W skład gamy Valeo Silencio™ wchodzą także wycieraczki Valeo Aquablade™ – absolutna innowacja w systemach wycierania. Płyn spryskiwaczy jest dystrybuowany systemem kanalików i jest podawany na szybę bezpośrednio przed wycieraczkę na całej jej długości. 15 referencji Valeo Aquablade™ produkowanych przez Valeo na oryginalne wyposażenie takich pojazdów jak Volvo XC60, V60, S60, Mercedes-Benz klasy GLE, S, SL, Ford Galaxy III i S-Max II jest już dostępnych na rynku wtórnym.

Wycieraczki Valeo Hydroconnect™ są obecne na rynku wtórnym od 2016 r. To gama 42 płaskich wycieraczek jakości premium z uniwersalnymi adapterami dedykowana rynkowi wtórnemu.

Firma Valeo wyprodukowała w 2020 r. łącznie 130 mln wycieraczek. Rok wcześniej co trzeci samochód produkowany w Europie opuszczał fabrykę wyposażony oryginalnie w system wycierania Valeo. Valeo to specjalista w systemach wycierania, któremu można zaufać.

Katalog można pobrać tutaj.

Źródło: Valeo

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę