Nowy katalog przewodów hamulcowych od CORTECO

Nowy katalog przewodów hamulcowych od CORTECO CORTECO
24.1.2012

Nowy katalog przewodów hamulcowych CORTECO jest mniejszy i znacznie łatwiejszy do użytku niż kiedykolwiek; w szczególności nowa sekcja techniczna która zawiera ilustracje 1483 kodów pozwalają na łatwą identyfikację produktów i przedstawia jego główne cechy. Dla ułatwienia identyfikacji wszystkie produkty są przedstawiane wraz z numerem OE.

Z nową ofertą przewodów hamulcowych CORTECO nigdy się nie pomylisz! W nowym katalogu przegląd techniczny wyjaśnia znaczenie oryginalnej jakości przewodów hamulcowych CORTECO.

Oferta przewodów hamulcowych

Klienci mogą skorzystać z oferty przewodów hamulcowych w oryginalnej jakości. Dzięki 210 nowym referencjom, co daje 1766 referencji, CORTECO oferuje katalog zawierający szczegółowe opisy ponad 12 960 aplikacji dla ponad 86% europejskiego parku samochodów osobowych i lekkich dostawczych. Wszystkie produkty mają odniesienie do 4520 numerów OE i są związane z indeksem TecDoc pojazdu. Oferta przewodów hamulcowych CORTECO obejmuje pojazdy produkcji europejskiej i azjatyckiej.

Dlaczego CORTECO?

Tylko właściwa konstrukcja gwarantuje bezpieczną jazdę. W nowym katalogu przewodów hamulcowych CORTECO oferuje kompleksowy przegląd wszystkich produkowanych przewodów hamulcowych dla danego rodzaju pojazdu. Wszystkie przewody hamulcowe są testowane i całkowicie poświęcone najlepszej wydajności i bezpieczeństwu dla Ciebie i Twojego samochodu.

Więcej na stronie: www.corteco.com

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

autoExpert 05 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę