Nowy Gold od Jenoxa

Jenox Akumulatory
16.3.2021

Firma Jenox Akumulatory zaprezentowała nową odsłonę swojego flagowego akumulatora serii Gold. W nowoczesnym bloku, za złoto-czarną etykietą kryje się zupełnie nowa moc i wiele zmian, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom użytkowników współczesnych aut.

 

Nowy Jenox Gold to akumulator stworzony przez polskich inżynierów w oparciu o wiodącą światową technologię produkcji. Chodzieska fabryka, decydując się na zmianę Golda, postawiła na zwiększoną żywotność akumulatora, wysoki prąd rozruchowy i rezerwę mocy, która jest decydująca przy tzw. zimnym rozruchu. Te kluczowe parametry mają umocnić pozycję Golda w segmencie akumulatorów serii premium.

Warto zaznaczyć, że w nowym akumulatorze serii Gold zastosowano unikalny skład masy czynnej i trójwymiarową geometrię kratki, która zapobiega opadowi masy. Ponadto wykorzystanie dodatków węglowych znacznie poprawiło przyjmowanie przez akumulator ładunku elektrycznego.

Źródło: Jenox Akumulatory

 

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę