Nowy dodatek od marki Cromax do podłoży plastikowych

Axalta
27.7.2022

Marka Cromax® wprowadziła do swojej oferty dodatek AZ9700 Ultra Performance Plastic Additive do podłoży plastikowych, który pomaga warsztatom oszczędzić czas, materiały i energię, a tym samym zwiększa wydajność i rentowność serwisów.

Dodatek AZ9700 Ultra Performance Plastic Additive stanowi część systemu Ultra Performance Energy, który skraca czas naprawy i jednocześnie obniża koszty energii. System bazuje na innowacyjnej technologii Axalta, która pozwala na redukcję energii, nawet do 70% w przypadku suszenia w 20°C lub 40°C. 

Powiązane firmy

Marcin Masikowski, Axalta Training Coordinator Refinish Systems: „W dobie topniejących marż wydajność pracy jest niezwykle ważna. Nowy dodatek AZ9700 Ultra Performance Plastic Additive pozwala warsztatom na maksymalną wydajność, co przekłada się na większe zyski i mniejsze koszty za energię. Korzyści te docenią wszystkie warsztaty”.

Dodatek AZ9700 Ultra Performance Plastic Additive w połączeniu z podkładem Ultra Performance Non-Sanding Surfacer NS208x oferuje bardzo dobrą elastyczność i doskonałą przyczepność podczas pracy z najczęściej spotykanymi zewnętrznymi elementami z tworzyw sztucznych, np. zderzakami. Podkład powstał w ramach koncepcji ValueShade®, która pozwala dobrać idealny odcień podkładu do każdego koloru lakieru. W rezultacie otrzymujemy lepsze krycie i mniejsze zużycie lakieru bazowego oraz materiałów lakierniczych. To niezawodne i bezpieczne rozwiązanie, zwłaszcza podczas lakierowania białych zderzaków. Co więcej, proces aplikacji mokro-na-mokro oznacza, że nie ma potrzeby wstępnego gruntowania, a lakier można aplikować już po 5 minutach.

„Cromax AZ9700 to łatwy sposób na wydajniejszą pracę warsztatu. Zastosowana w nim technologia przyspiesza pracę z najczęściej naprawianymi plastikowymi elementami nadwozia oraz obniża zużycie energii, co przekłada się na wydajniejszą pracę i większe zyski” – wyjaśnia Marcin Masikowski.

Więcej informacji na temat dodatku AZ9700 Ultra Performance Plastic Additive i innych sposobach na wydajną pracę z marką Cromax można znaleźć na stronie www.cromax.pl.

Źródło: Axalta Coating Systems / Cromax

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę