Nowy ambasador marki Högert Technik

Hӧgert Technik
18.3.2020

Marka Högert Technik dostarczająca na rynek narzędzia ręczne zaprojektowane z myślą o intensywnej eksploatacji i wymagających użytkownikach, rozpoczyna współpracę z Pawłem Trelą – licencjonowanym drifterem i kierowcą rajdowym.

Marka Högert Technik posiada w swojej ofercie szeroki asortyment narzędzi ręcznych oraz artykułów BHP, a niedawno oferta została rozszerzona o nową kategorię - narzędzia motoryzacyjne.

Reklama

– Uwzględniając najnowszą strategię naszej marki, koncentrującą się między innymi na grupie narzędzi dla rynku automotive, naturalny był dla nas wybór czołowego zawodnika motorsportu, jakim jest Paweł Trela – podkreśla Michał Garwacki, Marketing Manager. – Dodatkowo Paweł, jako fachowiec, konstruktor-mechanik, na co dzień używający narzędzi w ekstremalnych warunkach, świetnie wpisuje się w koncepcję marki. Jego opinia jako eksperta jest dla nas bardzo ważna – dodaje.

Nawiązując współpracę z Pawłem Trelą marka Högert Technik chce budować swoją przewagę na rynku narzędzi dedykowanych motoryzacji. Działania obejmą przede wszystkim nagranie serii materiałów video pokazujących m.in. przygotowanie samodzielnie skonstruowanego przez Pawła samochodu „MayBug” do zawodów w bieżącym sezonie. Paweł będzie również pełnił rolę konsultanta – jego wiedza, doświadczenie i fakt, że pracuje z narzędziami i odzieżą BHP w ekstremalnych warunkach pozwoli nam na udoskonalanie naszych produktów. Jako fachowiec w dziedzinie budowy i konstrukcji maszyn Paweł będzie uczestniczył w projekcie edukacyjnym dla szkół samochodowych realizowanym przez markę w tym roku.

 

Paweł Trela ambasadorem marki Högert Technik © Maciej Zoń
Reklama

 

Paweł Trela ambasadorem marki Högert Technik. Źródło: Maciej Zoń

Dorobek Pawła z pewnością zainteresuje wszystkich młodych konstruktorów i  pasjonatów motoryzacji, a spotkania z nim będą inspirujące, motywujące i wzbogacą program edukacyjny szkół.  Całość działań obserwować będzie można w mediach społecznościowych marki oraz Pawła Treli. Za współpracę z nowym ambasadorem odpowiada agencja Crockett Media. – To bardzo ciekawy i nietuzinkowy projekt, dlatego cieszy nas fakt, że to właśnie Paweł Trela będzie ambasadorem marki Högert Technik. Dotychczas na polskim rynku automotive nie doświadczyliśmy tego rodzaju współpracy – łączymy tu działania zarówno wizerunkowe, jak i edukacyjne, a ambasador marki ma wpływ nie tylko na jej postrzeganie przez konsumentów, ale realne przełożenie na ulepszanie produktów. Działania zostały zaplanowane w taki sposób, by angażować, edukować, być w interakcji z użytkownikami narzędzi – podkreśla Karol Kowalski, dyrektor zarządzający Crockett Media. – Paweł Trela to doświadczony zawodnik i konstruktor, indywidualista i fighter, nie szuka kompromisu. Tych wartości poszukiwał Högert Technik. Jestem przekonany, że efekty tej współpracy będą pozytywnie odbierane przez klientów – dodaje.

Źródło: Högert Technik

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę