Nowość w ofercie Inter Parts – tarcze i klocki hamulcowe JURID

Nowość w ofercie Inter Parts tarcze i klocki hamulcowe JURID Inter Parts
11.6.2021

Firma Inter Parts poszerzyła ofertę układów hamulcowych o klocki i tarcze marki JURID, która powróciła do portfolio dystrybutora ze Stawigudy po kilku latach przerwy.

Inter Parts jako jeden z nielicznych przedstawicieli branży automotive w Polsce, oferuje najszerszą ofertę tej uznanej na rynku marki. Firma JURID od chwili założenia, czyli od 1915 roku, wprowadziła wiele innowacyjnych rozwiązań w branży motoryzacyjnej. Obecnie konsekwentnie buduje reputację w zakresie dostarczania najnowocześniejszych części hamulcowych o najwyższej jakości, także na pierwszy montaż.

Włączenie oferty klocków i tarcz hamulcowych JURID do oferty Inter Parts wieńczy akcja promocyjna przygotowana przez dostawcę. Zakupy promowanych produktów są premiowane kartami paliwowymi Orlen:

  • zakupy o wartości  5000 zł netto – karta Orlen 300 zł,
  • zakupy o wartości 3000 zł netto – karta Orlen 150 zł.

Promocja potrwa do 31 lipca 2021 r.

Więcej informacji na www.interparts.pl

Źródło: Inter Parts

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę