Nowe żarówki sygnalizacyjne LED Philips Ultinon Pro7000

Nowe żarówki sygnalizacyjne LED Philips Ultinon Pro7000 Philips

Dzięki najnowszej, zaawansowanej technologii LED sygnalizacja manewrów na drodze jest teraz jeszcze bezpieczniejsza i bardziej stylowa. Wszystko to dzięki nowej gamie żarówek sygnalizacyjnych Philips Ultinon Pro7000, opracowanych przez firmę Lumileds. Niezależnie od tego, czy zatrzymujesz się, cofasz czy skręcasz, te elegancko zaprojektowane lampy LED zapewnią Ci bezpieczeństwo, sprawiając, że inni będą Cię widzieć wyraźnie.

Podobnie jak wszystkie inne lampy LED tworzone pod marką Philips Automotive, retrofity są niezawodne i pasują do większości samochodów osobowych i ciężarowych.

Powiązane firmy

Lumileds Poland S.A.
Philips

Doskonała widoczność zapewniająca bezpieczniejszą jazdę

Sygnalizacja zamierzonego manewru pojazdów jest kluczowa dla bezpieczeństwa ruchu drogowego. Aby uniknąć kolizji, każdy kierowca musi wiedzieć, co robią inni. A gdy zła pogoda ogranicza widoczność, potrzeba jasnej i żywej sygnalizacji staje się jeszcze większa. Lampy sygnalizacyjne LED Philips Ultinon Pro7000 zapewniają dużą jasność. Gama obejmuje 27 żarówek LED do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych w samochodach osobowych i ciężarówkach.

W przeciwieństwie do tradycyjnych żarówek, które wolno się zapalają, żarówki LED Philips Ultinon Pro7000 włączają się natychmiast, dzięki czemu inni kierowcy mogą szybciej zareagować. W przypadku kierunkowskazów, świateł cofania, tylnych świateł przeciwmgielnych i świateł stop LEDy Philips Ultinon Pro7000 LED zapewniają także równomierny rozsył światła; kąt 360° zapewnia emisję światła tam, gdzie jest to potrzebne.

Philips

Widoczność w dobrym stylu

Żarówki sygnalizacyjne LED Philips Ultinon Pro7000 mogą wizualnie zmienić styl każdego samochodu. Fesotoony mają temp barwową 4000 i 6000 K.

Philips

Większość białych żarówek również jest dostępna w chłodnym kolorze (6000 K) i ciepłym (4000 K). Popularna żarówka sygnalizacyjna W5W jest dostępna nawet w wyjątkowo chłodnej bieli o temperaturze barwowej 8000 K.

Dzięki żarówkom o intensywnym bursztynowym lub czerwonym kolorze do kierunkowskazów i świateł pozycyjnych, najnowsze produkty z naszej oferty sygnalizacyjnych retrofitów Philips LED zapewniają wyjątkową jasność o każdej porze dnia i nocy.

Philips

Trwałe i wydajne

Wszystkie diody LED wytwarzają ciepło podczas pracy, co z czasem zmniejsza ich żywotność i jasność. Lampy LED Philips Ultinon Pro7000 są wyposażone w aluminiowy radiator, który odprowadza ciepło znacznie szybciej niż plastikowa podstawa stosowana w tanich odpowiednikach gorszej jakości. Wysokiej jakości materiały i inżynieria sprawiają, że lampy samochodowe Philips są zatem solidniejsze i trwalsze.

Szeroka kompatybilność

Kierowcy mogą teraz korzystać z instalacji typu plug-and-play w światłach sygnalizacyjnych. W żarówkach LED Philips Ultinon Pro7000 zastosowano te same standardowe trzonki, co w przypadku konwencjonalnych żarówek stosowanych w samochodach osobowych i ciężarówkach, co umożliwia kierowcom modernizację bez modyfikacji, dzięki czemu wymiana jest szybka i łatwa. Żarówki LED retrofit i konwencjonalne różnią się od siebie mocą i poborem prądu. Wymiana tradycyjnych żarówek na inne diody LED może okazać się zatem problematyczna.

Dzięki wbudowanemu stałemu sterownikowi IC, żarówki Philips Ultinon Pro7000 zostały zaprojektowane do współpracy z systemami samochodowymi o napięciu 9–32 V i są kompatybilne elektrycznie z większością samochodów osobowych i ciężarowych. W razie potrzeby można się jednak zaopatrzyć w akcesoryjne Adaptery Philips CANbus, które rozwiązują ewentualne problemy.

Źródło: Philips

Tagi artykułu

autoExpert 05 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę