Nowe zabezpieczenie produktów ORLEN OIL

Nowe zabezpieczenie produktów ORLEN OIL Orlen Oil

Do sprzedaży trafiły już pierwsze partie produktów ORLEN OIL z nowym zabezpieczeniem opakowań – wkładką termozgrzewalną. Dzięki zastosowaniu specjalnych wkładek pod nakrętkę, klient ma pewność co do oryginalności zakupionego produktu, a także że jest on fabrycznie nowy.

Wkładka termozgrzewalna zabezpiecza przed przypadkowym wyciekiem produktu oraz przed zanieczyszczeniem go. Nowe zabezpieczenie chroni jeszcze bardziej przed higroskopijnością.

nowe_opakowanie_oleju_Orlen Orlen Oil

Dzięki szczelnemu zamontowaniu, wkładka stanowi ochronę przed przedostawaniem się wilgoci do zawartości opakowania, w przypadku uszkodzonej nakrętki. Dodatkowym atutem wkładki termozgrzewalnej jest jej prosty sposób odbezpieczenia, który przekłada się również na łatwość aplikacji produktu, dzięki uniknięciu gwałtownego wylania się zawartości po przechyleniu opakowania.

Nowe zabezpieczenie będzie obowiązywać w opakowaniach konfekcyjnych (pojemności od 0,6l do 5l) środków smarnych i płynów chłodniczych ORLEN OIL, z wyjątkiem produktów fabrycznie wyposażonych w lejek. Zabezpieczenia są sukcesywnie montowane do nowych partii produktów ORLEN OIL. Oznacza to stopniowe wprowadzanie na rynek opakowań z wkładkami termozgrzewalnymi, co pozwoli klientom przyzwyczaić się do nowych zabezpieczeń.

Źródło: Orlen Oil

Tagi artykułu

autoExpert 05 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę