Nowe sondy lambda DENSO – Efektywniejsze spalanie paliwa i ograniczona emisja spalin

Nowe sondy lambda od DENSO – 92 nowych zastosowań DENSO

DENSO rozszerzyło ofertę sond lambda o 7 nowych numerów części jakości OE.

Nowe czujniki mają 92 dodatkowe zastosowania w około 2,2 mln pojazdów i zastępują 55 numerów części OE. Wprowadzone do oferty sondy lambda mają zastosowanie w pojazdach marek Lexus, Mazda, Mitsubishi i Toyota. Nowe sondy będą dostępne w e-katalogu DENSO i w katalogu TecDoc w połowie listopada.

W poniższej tabeli można znaleźć przykładowe zastosowania:

Tabela_Denso Źródło: Denso

Program sonda lambda DENSO

Zaawansowane technologicznie sondy lambda DENSO pomagają efektywniej spalać paliwo i ograniczają emisję spalin. DENSO jest jednym z wiodących producentów czujników tlenu na świecie – każdego dnia kilkaset milionów sond lambda DENSO spełnia swoje zadanie, mierząc zawartość tlenu w spalinach.

W skład programu sond lambda DENSO dla rynku wtórnego wchodzą zarówno sondy regulacyjne (umieszczone przed katalizatorem), jak i sondy diagnostyczne (umieszczone za katalizatorem). Ze względu na zastosowaną technologię można je podzielić na sondy cyrkonowe (kubkowe i planarne), sondy typu A/F (kubkowe i planarne), sondy tytanowe oraz sondy Lean Burn (mieszanki ubogie).

Sonda_lambda_Denso_2 Źródło: Denso

Więcej informacji o sondach lambda DENSO można znaleźć na stronie www.denso-am.eu/pl, w katalogu TecDoc lub u przedstawiciela DENSO.

Żródło: Denso

Tagi artykułu

autoExpert 06 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę