Nowe produkty w ofercie Textar

Nowe produkty w ofercie Textar TMD Friction
4.11.2021

Textar, lider na rynku produktów ciernych, rozszerza swój asortyment o tarcze i klocki hamulcowe do dwunastu nowych modeli samochodów. Z produktów oferowanych przez markę mogą od teraz korzystać m.in. właściciele terenowego Jeepa Wranglera, sportowej Cupry Formentor czy też samochodów dostawczych Volkswagen Crafter i Man TGE.

Od 100 lat Textar jest synonimem najwyższej klasy materiałów ciernych. Dzisiaj marka może się pochwalić najszerszym asortymentem produktów i rozwiązań do aktualnie produkowanych samochodów osobowych. Portfolio marki systematycznie się powiększa. W ostatnim czasie Textar wprowadził do swojej oferty klocki i tarcze hamulcowe do ósmej odsłony kultowego VW Golfa, dwóch modeli nowej, zyskującej coraz większą popularność sportowej marki Cupra, nowego modelu Audi A3, Seata Leona oraz bestselleru na polskim rynku – Skody Octavii.

Powiązane firmy

TMD Friction

Wraz z rosnącą popularnością samochodów sportowo-użytkowych i aut terenowych, Textar rozszerza wachlarz produktów o części zamienne do zastosowania w pojazdach tego typu. Dostępne są rozwiązania dla nowego Jeepa Wranglera, kompaktowego SUV-a Mazdy CX-30, luksusowego Mercedesa Benz GLC i będącego połączeniem kombi i SUV-a Golfa Alltracka.

Jednocześnie rozszerza się oferta Textar do pojazdów użytkowych. Firma jako pierwsza wprowadziła na rynek samochodowych części zamiennych klocki hamulcowe do nowego Volkswagena Crafter i MAN-a TGE.

W każdym z tych przypadków marka wprowadziła swoje produkty do sprzedaży na niezależnym rynku samochodowych części zamiennych jako pierwsza. Informuje o tym towarzyszące artykułom hasło „F1rst to market”. Co więcej, w trosce o bezpieczeństwo klientów, na opakowaniach produktów Textar zastosowano plombę PROriginal zabezpieczającą przed podróbkami.

Nowości w ofercie Textar

Tarcze hamulcowe

 • VW Golf Alltrack
  Numer części: 92229805
 • Mazda CX-30
  Numer części: 92324703

Klocki hamulcowe

 • Jeep Wrangler
  Numer części: 2383101
 • VW Crafter i Man TGE
  Numer części: 2249201
 • Mercedes Benz GLC
  Numer części: 2115201
 • VW Golf
  Numer części: 2620601
 • Cupra Leon
  Numer części: 2620601
 • Cupra Formentor
  Numer części: 2620601
 • Audi A3
  Numer części: 2620601
 • Seat Leon
  Numer części: 2620601
 • Skoda Octavia
  Numer części: 2620601

Wszystkie nowości, a także dotychczasowe produkty z bogatej oferty Textar przeznaczone do samochodów osobowych i pojazdów użytkowych można znaleźć w katalogu online Textar BrakeBook oraz aplikacji mobilnej Textar BrakeBook.

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

autoExpert 7–8 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę