Nowe podnośniki AUTOPSTENHOJ

AUTOPSTENHOJ
17.8.2022

AUTOPSTENHOJ prezentuje nową gamę podnośników 4-kolumnowych Major 4.40 o udźwigu 4 t oraz Major 4,55 o udźwigu 5,5 t.

Nowe podnośniki Major imponują wygodną wysokością roboczą wynoszącą 2,0 m, dzięki czemu nawet wysocy mechanicy mogą pracować w ergonomicznych warunkach. Ponadto nowe podnośniki mają zmodyfikowany profil platformy.

Wysokość profilu platformy została zmieniona. Nowy rodzaj obrzeża i większa grubość materiału sprawiają, że jest to jedna z najmocniejszych i najbardziej stabilnych platform na rynku. Nowa generacja Major będzie dostępna w różnych wersjach: z platformami płaskimi (wersja S), do geometrii kół (wersja WL), z podnośnikiem bezkołowym (wersja Combi).

Profil platformy

płyta obrotowo-przesuwna


Konstrukcja platformy w wersji WL ma tylko 50 mm grubości i posiada nowe płyty przesuwne w tylnej części platformy. Te płyty ślizgowe z łożyskami wałeczkowymi charakteryzują się wyjątkowo lekką pracą i niską siłą przemieszczenia.

Major 4.40 będzie dostępny z platformami o długości od 4,40 m do 5,10 m, Major 4,55 – z platformami o długości 5,50 m. Opisywane podnośniki będą prezentowane na tegorocznych targach Automechanika we Frankfurcie w hali 8.0 – stoisko G96.

Źródło: Informacja prasowa AUTOPSTENHOJ

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

autoExpert 7–8 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę