Nowa gama produktów TEXTAR

Nowa gama produktów TEXTAR Textar

Marka Textar należy do firmy TMD Friction, wiodącego dostawcy części OE dla światowego przemysłu motoryzacyjnego. Na rynek części zamiennych wprowadza właśnie swoje nowe produkty cierne. Warto poznać ich specyfikacje. 

Textar oferuje rozwiązania OE Premium w zakresie układu hamulcowego, które spełniają wszelkie obecne jak i przyszłe wymagania globalnej floty pojazdów. Niezależnie od warunków eksploatacji, Textar zapewnia najlepsze osiągi, komfort i bezpieczeństwo, a równocześnie zgodność z przepisami i dbałość o środowisko. Potwierdzone zaufaniem dystrybutorów, warsztatów, jak i kierowców.

Powiązane firmy

W dążeniu do doskonałości 

Produkty TEXTAR charakteryzują się najwyższą wydajnością i niezawodnością niezależnie od warunków jazdy. Firma bardzo chętnie wprowadza innowacje i często podejmuje działania na rzecz zrównoważonego rozwoju oraz ograniczania wpływu na środowisko naturalne.

Badania i rozwój TEXTAR wznoszone są na coraz to nowe poziomy, aby zapewnić kierowcom najlepsze wrażenia z jazdy. Doskonałość zawsze będzie punktem odniesienia dla właścicieli marki. Każdego roku dążą oni do tego, by coraz więcej inwestować w rozwój innowacyjnych technologii, w badania oraz testy, aby zapewnić najwyższą jakość produktów.

Wyznaczanie ambitnych celów do zrealizowania, a także szukanie rozwiązań przyjaznych dla środowiska – to kierunek działań tego producenta układów hamulcowych. Celem jest osiągnięcie zrównoważonego rozwoju przemysłu.

Nowości w ofercie TEXTAR

FIRST TO MARKET – klocki hamulcowe do modelu PORSCHE 911, nr części: 2295901

samochod_z_logo_TEXTAR TEXTAR

RANGE UPDATE – klocki hamulcowe do modelu AUDI TT, nr części: 2628701

AUDI_i_TEXTAR TEXTAR

RANGE UPDATE – klocki hamulcowe do modelu SKODA SUPERB, nr części: 2628701

Skoda_i_TEXTAR TEXTAR

Źródło: TMD Friction

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę