Nowa data targów GasShow 2020

GasShow
13.3.2020
Reklama
Reklama

Ze względu na zagrożenie spowodowane przez koronawirusa organizator International GasShow 2020 Exhibition & More po konsultacji z wystawcami i partnerami zdecydował się na zmianę daty wydarzenia. 

International GasShow 2020 Exhibition & More i wszystkie towarzyszące mu wydarzenia, wliczając w to międzynarodową konferencję "LPG, CNG, LNG – szanse i bariery rynku rozwoju" zostają przełożone na 14-15 października 2020 roku. Miejscem wydarzenia pozostaje Warszawskie Centrum Wystawiennicze EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie.

Reklama

Zmiana daty nie wpływa na ważność wszelkich zamówień, dokonanych rezerwacji stoisk, zawartych współprac czy porozumień medialnych. Wszystkie wejściówki dla gości i uczestników konferencji (także te VIP PASS) pozostają ważne.

Organizator zapewnił, że wkłada wiele pracy i energii w to, żeby event był zorganizowany na najwyższym poziomie i zrobi wszystko, by sprostał on oczekiwaniom wszystkich partnerów, wystawców i odwiedzających.

Reklama

Źródło: The International GasShow 2020

Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama