Program lojalnościowy proPoints teraz także w Czechach i Szwajcarii

Program lojalnościowy proPoints już w Czechach i Szwajcarii NGK SPARK PLUG

Program lojalnościowy „proPoints” wykracza poza Niemcy, Austrię i Polskę, obejmując także Czechy i Szwajcarię.

Firma NGK SPARK PLUG, która wspólnie z firmami CLARIOS, HELLA i ZF prowadzi program lojalnościowy „proPoints”, poinformowała, że program wprowadzono również w Czechach (od 30 stycznia 2023 r.) i w Szwajcarii (od 13 lutego 2023 r.). Teraz już w pięciu krajach niezależne warsztaty, które uczestniczą w programie, za zakup produktów marek: VARTA, HELLA, Hella Pagid, NGK Ignition Parts, NTK Vehicle Electronics, ZF, LEMFÖRDER, SACHS i TRW mogą otrzymać atrakcyjne nagrody.

Powiązane firmy

HELLA Polska Sp. z o.o.
Clarios Poland Sp. z o.o.

Od momentu uruchomienia programu proPoints w marcu 2020 r. odniósł on znaczący sukces, a coraz większa liczba warsztatów w Austrii, Niemczech i ostatnio w Polsce korzysta z jego szerokiej gamy produktów. Teraz również w Czechach i Szwajcarii warsztaty mogą zbierać punkty bonusowe za zakup ponad 70% produktów wymienionych marek z oferty rynku wtórnego. Punkty te można wymienić na towary przydatne w warsztacie, w tym m.in. narzędzia, sprzęt sportowy, elektronikę, a także akcesoria biurowe i kuchenne.

Korzystanie z proPoints jest łatwe. Po zarejestrowaniu się na odpowiedniej stronie (w Czechach – www.propoints.cz, w Szwajcarii – www.propoints.ch), warsztaty kupujące części marek należących do NGK SPARK PLUG, CLARIOS, HELLA i ZF u dystrybutorów biorących udział w programie będą automatycznie miały naliczane punkty w proporcji 25 punktów za każde 2300 koron czeskich/100 franków szwajcarskich obrotu. Ponadto mogą otrzymać dodatkowe punkty w ramach różnych specjalnych promocji.

– Wraz z wprowadzeniem proPoints w Czechach i Szwajcarii poszerzamy naszą kompleksową ofertę dla warsztatów, umożliwiając im zakup produktów marek premium dla swoich klientów – powiedział David Loy z NGK SPARK PLUG EUROPE. – Biorąc pod uwagę sukces i popularność programu, włączenie Czech i Szwajcarii było logicznym następnym krokiem i myślimy już o dalszym rozwoju proPoints w najbliższej przyszłości.

Źródło: NGK SPARK PLUG

Tagi artykułu

autoExpert 05 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę