NEXUS przyznaje MAHLE tytuł Dostawcy Roku 2023

NEXUS przyznaje MAHLE tytuł Dostawcy Roku 2023 MAHLE

NEXUS Automotive International, globalny sojusz sprzedawców części na motoryzacyjnym rynku wtórnym, przyznaje MAHLE tytuł Dostawcy Roku NEXUS 2023 w kategorii pojazdów ciężarowych. Nagroda ta potwierdza zaangażowanie MAHLE w najwyższej klasy obsługę klienta i podkreśla jej znaczenie w globalnej społeczności motoryzacyjnego rynku wtórnego. Uznanie odzwierciedla silne partnerstwo z NEXUS i wspólne zaangażowanie w innowacje i wysoką jakość w branży motoryzacyjnej.

  • MAHLE otrzymuje główną nagrodę NEXUS w kategorii ciężkich pojazdów użytkowych
  • Uznanie za współpracę i silne ukierunkowanie na klienta
  • Sojusz NEXUS świętuje 10. rocznicę powstania

NEXUS Automotive International przyznaje MAHLE tytuł Dostawcy Roku 2023 w kategorii pojazdów ciężarowych. NEXUS honoruje zdolność firmy do przekraczania satysfakcji klientów i dostarczania wysokiej jakości produktów i usług. Wspólne podejście MAHLE, mające na celu ciągłe doskonalenie wraz z NEXUS i jej klientami, znacząco przyczyniło się do tego sukcesu.

Jesteśmy zaszczyceni otrzymaniem tej nagrody. Odzwierciedla ona zaangażowanie i ciężką pracę naszego zespołu w dostarczaniu wyjątkowych usług naszym klientom. Będziemy nadal przesuwać granice technologii motoryzacyjnej i zrównoważonego rozwoju, aby sprostać zmieniającym się potrzebom branży – podkreślił Philipp Grosse Kleimann, członek Komitetu Zarządzającego MAHLE i szef jednostki biznesowej Aftermarket.

W tym roku NEXUS obchodzi swoje 10-lecie. Społeczność ta obejmuje ponad 456 członków dystrybutorów, 2 251 dystrybutorów hurtowych i 9 055 sklepów detalicznych w 139 krajach, połączonych partnerstwem z ponad 90 globalnymi dostawcami motoryzacyjnymi.

Źródło: MAHLE

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę