Zestawy narzędzi ręcznych Würth do warsztatu w promocyjnych cenach

Narzędzia Würth do warsztatu w promocyjnej cenie
29.4.2020

Würth Polska przygotował specjalną ofertę promocyjną na profesjonalne narzędzia ręczne. Promocją objęto produkty niezbędne w każdym warsztacie takie jak: zestawy kluczy płasko-oczkowych, oczkowych dwustronnych z grzechotką, a także nóż tapicerski oraz z ostrzem trapezowym. Narzędzia Würth cieszą się uznaniem fachowców, którzy cenią je nie tylko za wysoką jakość wykonania, ale też różnorodność zastosowań i wygodę użytkowania.

Produkty w niższych cenach są dostępne w e-sklepie Würth, sklepach stacjonarnych oraz  u przedstawicieli handlowych do wyczerpania zapasów.

1. Zestaw kluczy płasko-oczkowych – 28 elementów od SW 5,5 do SW 34 

Funkcjonalny komplet metrycznie wykonanych kluczy krótkich, które spełniają normę DIN 3113A/ISO 3318/7738. 12-kątna, oczkowa końcówka posiada napęd POWERDRIV, a odgięcie jej o 15°, przy równoczesnym przesunięciu szczęk o 15°, ma zapewniać łatwiejsze manewrowanie kluczem podczas pracy. Narzędzia, z wypolerowanymi na połysk końcami, wyprodukowano ze stali chromowo-wanadowej i pokryto chromem. Art. nr: 0713 301 42, cena promocyjna 399 zł netto.

2. Zestaw kluczy oczkowych dwustronnych z grzechotką – 2 klucze, 8 rozmiarów 

Zestaw podwójnych kluczy oczkowych o prostym kształcie umożliwia uzyskanie 4 różnych rozmiarów w jednym kluczu z grzechotką. Dzięki grzechotce klucze są przystosowane do pracy  w miejscach o utrudnionym dostępie. W skład kompletu wchodzą klucz oczkowy oraz zapadkowy, do którego dołączono adapter do bitów. W kluczach zastosowano podwójne, 12-kątne pierścienie o drobnym uzębieniu z zapadką POWERDRIV oraz dźwignię przełączania, która pozwala na obroty w prawo lub w lewo. Komplet chromowanych na czarno kluczy wykonano ze stali chromowo-wanadowej.

Zawartość zestawu:
    • 1 x podwójny klucz oczkowy
8x10 + 12x13 mm
    • 1 x podwójny klucz zapadkowy
16x17 + 18x19 mm
    • 1 x adapter do bitów
10 mm x1/4 cala, długość 20 mm

Art. nr: 0714 257 300, cena promocyjna 129 zł netto.

3. Nóż z ostrzem trapezowym oraz zestawem 10 bitów 1/4" 

Poręczny nóż z funkcją szybkiego wysuwania ostrza, bezpiecznego blokowania w pozycji otwartej oraz ściągaczem do izolacji przewodów. Po złożeniu osiąga długość 125 mm i można go zamocować dołączonym do kompletu klipsem na pasek do odzieży. W skład zestawu wchodzi również 10 wysokiej jakości grotów z magnetycznym uchwytem. Nóż sprawdzi się zarówno jako narzędzie do profesjonalnej pracy, jak i do majsterkowania w domu. Art. nr: 0715 66 516, cena promocyjna 59 zł netto.

4. Solidny nóż tapicerski 3K – 18 mm z dodatkową śrubą zaciskową

Korpus wytrzymałego noża o długości 170 mm wykonano z litego aluminium, a rękojeść z dwukomponentowej okładziny, co zapewnia bezpieczeństwo podczas pracy. Narzędzie posiada opcję automatycznej blokady ostrza w wybranym położeniu, które chroni przed poluzowaniem dodatkowa śruba. Dzięki prowadnicy z ostrzem ze stali nierdzewnej zagwarantowane jest szybkie i precyzyjne cięcie. Specjalna budowa suwaka umożliwia komfortową obsługę noża jedną ręką. Do zestawu dołączono dodatkowe ostrze. Art. nr: 0715 66 277, cena promocyjna 22 zł netto.

Źródło: Würth

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę