Monroe® uruchamia nową witrynę internetową zorientowaną na zapewnienie wsparcia i prezentację produktów

Monroe uruchamia nową witrynę internetową Monroe
9.11.2020

DRiVTM, firma należąca do Tenneco Inc. (NYSE: TEN) i wiodący na świecie dostawca części zamiennych oraz  wyposażenia oryginalnego (OE) dla układów jezdnych i kontroli trakcji, poinformowała o uruchomieniu nowej strony internetowej dedykowanej marce Monroe.

Będąc jedną z najbardziej znanych i zaufanych marek w branży motoryzacyjnej na świecie, Monroe dostarcza profesjonalnym technikom i właścicielom pojazdów innowacyjne, oryginalne wyposażenie i części zamienne do układów jezdnych – w tym amortyzatory, kolumny, sprężyny oraz elementy układu kierowniczego i zawieszenia.

Nowa witryna Monroe została zaprojektowana tak, aby oferować użytkownikom maksymalnie przyjazne doświadczenie i pomagać im w szybkim i łatwym poruszaniu się po stronie. Witryna jest kompatybilna z wieloma urządzeniami, w tym smartfonami i tabletami oraz zawiera nowe treści i funkcje opracowane w celu wsparcia obecnych i przyszłych klientów marki Monroe.

Nowa strona internetowa jeszcze bardziej niż wcześniejsza wersja skupia się na zapewnieniu wsparcia i prezentacji produktów. W części poświęconej produktom  dostępne są obszerne informacje pozwalające użytkownikom na łatwe przeglądanie całego portfolio produktów Monroe i znajdowanie powiązanych ze sobą wskazówek technicznych i numerów części. Sekcja wsparcia technicznego zawiera wskazówki dotyczące instalacji, które pomagają technikom i właścicielom warsztatów w montażu amortyzatorów, kolumn, sprężyn oraz elementów układu kierowniczego i zawieszenia. Wdrożono również  opcję pobierania katalogów i przeglądania eKatalogu  «find my part», która jest dostępna z każdej podstrony, aby użytkownicy mogli łatwo znaleźć numery części Monroe. Sekcja pomocy zawiera również informacje o gwarancji i odniesienie do programu wsparcia DRiV Garage Gurus «Technician First». Nowy serwis  zawiera również najnowsze wiadomości  od firmy Monroe, prezentowane za pośrednictwem sekcji bloga, która będzie regularnie aktualizowana.

– Firma Monroe pomaga wprowadzać innowacyjne rozwiązania na rynek posprzedażowy, ponieważ każda nowa generacja  rozwiązań technologicznych z zakresu  kontroli trakcji opartych o wyposażenie  oryginalne ostatecznie stanie się okazją do obsługi  rynku wtórnego. Tworząc nową stronę, chcieliśmy uwypuklić zarówno innowacyjne rozwiązania Monroe, jak i najbardziej ułatwić obecnym oraz potencjalnym klientom odnajdywanie tego, czego szukają. Jesteśmy bardzo dumni z nowej strony internetowej i wszystkich  nowych funkcji – podkreśla Karen Ameel, Senior Brand Manager, DRiV Motorparts, EMEA.

Monroe zaprasza do odwiedzenia nowej strony internetowej pod  adresem URL: https://aftermarket.monroe.com.

Źródło: Tenneco

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę