MEWA w gronie „TOP 100” przedsiębiorstw w Niemczech

MEWA w gronie „TOP 100” przedsiębiorstw w Niemczech
23.6.2020

Możliwości firmy MEWA w zakresie innowacji przekonały jurorów Konkursu Innowacji „TOP 100”. MEWA Od 19 czerwca oficjalnie należy do grupy przedsiębiorstw „TOP 100” w Niemczech.

Producent szczególnie dużo punktów uzyskał w kategorii „Procesy innowacyjne i organizacja". Na jury szczególne wrażenie zrobiły techniczne innowacje, takie jak urządzenia chroniące środowisko czy też pierwszy w tej branży sterowany cyfrowo system prania odzieży ostrzegawczej. Uznanie zyskało również uwzględniające aktualne trendy podejście, w ramach którego firma korzysta z wiedzy i kompetencji pracowników i klientów, planując działania.

Firma medialna compamedia od 1993 roku przyznaje tytuł „TOP 100” za dokonania w zakresie innowacji i za ponadprzeciętne sukcesy w tym zakresie. Za stronę naukową konkursu odpowiada prof. dr Nikolaus Franke, założyciel i członek kierownictwa Instytutu Przedsiębiorczości i Innowacji na Uniwersytecie Ekonomicznym w Wiedniu. Mentorem konkursu TOP 100 jest dziennikarz ekonomiczny Ranga Yogeshwar. Partnerami projektu są Towarzystwo Fraunhofera Wspierania Badań Stosowanych oraz Federalne Stowarzyszeniem Małych i Średnich Przedsiębiorstw (BVMW).

Źródło: MEWA

Powiązane firmy

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę