Letnia Liga Zakupowa Starline – nowa letnia akcja promocyjna ELIT Polska

ELIT Polska
18.8.2022

Czas na Letnią Ligę Zakupową Starline, czyli nową letnią akcję promocyjną ELIT Polska. Już od 16 sierpnia 2022 roku sklepy i warsztaty samochodowe mogą zbierać punkty i wymienić je na atrakcyjne nagrody! Kampania promocyjna potrwa do 30 września 2022 roku.

Kampania promocyjna skierowana jest przede wszystkim do klientów biznesowych, którzy współpracują z ELIT Polska i mają założone konto na platformie klienta lub odwiedzają bezpośrednio Filie ELIT Polska.

Specjalnie zaprojektowany system pokaże uczestnikowi akcji “Letnia Liga Zakupowa Starline”, ile punktów ma on już na swoim koncie oraz jak dużo oczek potrzeba do awansu na wyższy poziom nagród.

Liczba uzbieranych punktów i stopień zaawansowania w projekcie “Letnia Liga Zakupowa Starline” są widoczne w katalogu.

Dla najbardziej aktywnych klientów, z największym wzrostem zakupowym produktów Starline przewidziano atrakcyjne nagrody! Między innymi do sklepów i warsztatów trafią: telewizory Samsung, Notebooki Dell, smartfony Samsung i sto kart paliwowych BP!

– Uczestnikami akcji promocyjnej “Letnia Liga Zakupowa Starline” mogą być sklepy, sklepo-serwisy, serwisy i dystrybutorzy. W ramach najnowszej kampanii promocyjnej do wygrania są telewizory, laptopy, smartfony i karty paliwowe. Klienci zainteresowani udziałem w rankingu wzrostowym otrzymają stosowne nagrody za najwyższy wzrost zakupów asortymentu Starline w ofercie ELIT Polska – wyjaśnia Anna Cebeńko, Marketing Manager w ELIT Polska.

Więcej informacji o “Letniej Lidze Zakupowej Starline” przeczytasz w regulaminie - https://katalog.elitpolska.pl/pl/rules

Źródło: ELIT Polska

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

autoExpert 05 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę