Komponenty silników Diesla DENSO

Denso
7.10.2020
Reklama
Reklama

DENSO rozszerzyło program komponentów do silników Diesla o 10 numerów części.

Kolejne rozszerzenie programu składa się z 8 wtryskiwaczy, 1 pompy wtryskowej i 1 zestawu z zaworem SCV. Nowe części pokrywają park pojazdów wielkości 2 mln i mają łącznie 125 dodatkowych zastosowań, m.in. w pojazdach marek Fiat, Mazda i Toyota. Informacje o nowych częściach są już dostępne w e-katalogu DENSO i w katalogu TecDoc.

Reklama

Szczegółowe informacje dotyczące zastosowań można znaleźć w poniższej tabeli:

tabela Denso zastosowania

Reklama

DENSO jest trzecim co do wielkości producentem układów common rail na świecie. Firma od dziesięcioleci inwestuje w badania i rozwój – często we współpracy z największymi producentami samochodów – by opracowywać coraz bardziej wydajne, skuteczne i niezawodne silniki wysokoprężne o minimalnej emisji.

W ramach programu komponentów silników Diesla dla rynku wtórnego DENSO oferuje wtryskiwacze, pompy wtryskowe i zawory SCV, które zapewniają najwyższą jakość OE, spełniając lub przekraczając wymogi producentów pojazdów. Więcej informacji o komponentach silników Diesla DENSO można znaleźć w e-katalogu firmy na stronie www.denso-am.pl, w katalogu TecDoc lub u przedstawiciela DENSO.

 Źródło: DENSO

Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama