Kompendium wiedzy nie tylko dla mechaników od firmy Axes System

kompendium wiedzy nie tylko dla mechaników od Axes System Axes System
13.5.2021

Firma Axes System – producent uniwersalnych Systemów Diagnostycznych CDIF/3 +, CDIF/3 Expert + i NEX – wydała książkę pt. „Diagnozowanie i naprawa elektrycznego i elektronicznego wyposażenia pojazdów samochodowych”. Autorem publikacji jest dr inż. Piotr Wróblewski.

Publikacja stanowi kompendium wiedzy skierowane do mechaników, elektromechaników, diagnostów i wszystkich osób mających do czynienia z diagnostyką i naprawą samochodów. 

Niezależnie od tego czy dopiero rozpoczynacie naukę o systemach samochodowych, czy posiadacie już doświadczenie w tej dziedzinie – ta publikacja jest właśnie dla was.

książka Axes System

Książka zawiera 1100 stron wypełnionych szczegółowymi informacjami i procedurami, w tym prawie 400 stron zdjęć, zrzutów ekranu, wykresów i ilustracji. W łatwy i czytelny sposób zaprezentowano metody badań diagnostycznych oraz budowę i działanie większości elementów elektrycznego i elektronicznego wyposażenia aut.

Książka jest do kupienia na stronie wydawcy Axes System.

Źródło: Axes System

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę