Kolejne nowości Arnott już w sprzedaży

Kolejne nowości Arnott już w sprzedaży Arnott
7.3.2022

Kolumna pneumatyczna AS-3429, tylny amortyzator do BMW X5 SK-3936 i zestaw do konwersji zawieszenia do BMW X5 C-3697 są już dostępne w ofercie Arnott.

AS-3429: nowa kolumna pneumatyczna na tył do SUVów Cadillac/Chevrolet/GMC, SWB(K2UC/UG)/LWB(K2YC/YG/2XL) z MagneRide, roczniki 2015-

Dwururowy amortyzator Arnott zaprojektowany w USA stanowi doskonały zamiennik dotychczas stosowanego amortyzatora z poduszka powietrzną. Pasywny amortyzator został odpowiednio dostrojony, aby zapewnić kontrolę, stabilność oraz komfort. Produkt firmy Arnott zastępuje system automatycznego tłumienia pojazdu i zawiera czujnik, który eliminuje komunikaty błędu z deski rozdzielczej.

Kolejne nowości Arnott już w sprzedaży zdjęcie w treści artykułu

 

SK-3936: nowy tylny amortyzator do BMW X5 (E53), 2000-2006

Całkowicie nowy amortyzator został odpowiednio dostrojony i dostosowuje się do prędkości samochodu co zapewnia gładką, lecz kontrolowaną jazdę. W skład referencji wchodzi także odbojnik, osłona przeciwkurzowa oraz nowe górne i dolne mocowania.

Kolejne nowości Arnott już w sprzedaży zdjęcie w treści artykułu

C-3697: nowy zestaw do konwersji zawieszenia do BMW X5 (E70) 2007-2013 oraz X6 (E71) 2008-2014

Zestaw do konwersji opracowany przez firmę Arnott umożliwia wymianę tylnego zawieszenia pneumatycznego w BMW X5 (E70) i X6 (E71) na tradycyjne sprężyny. Stalowe sprężyny oraz mocowania zostały pokryte proszkowo farbą i umożliwiają łatwą przeróbkę zawieszenia bez konieczności spawania czy modyfikacji oryginalnych elementów. Zestaw zawiera również elektroniczny moduł Arnott w celu usunięcia komunikatów ostrzegawczych.

Kolejne nowości Arnott już w sprzedaży zdjęcie w treści artykułu

Źródło: Arnott

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

autoExpert 06 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę