Kierunek „mechatronika” pod patronatem fabryki Mercedesa w Jaworze

Mercedes-Benz Manufacturing Poland
7.1.2019

W Starostwie Powiatowym w Jaworze CEO Mercedes-Benz Manufacturing Poland dr Andreas Schenkel, Starościna Powiatu Aneta Kucharzyk oraz dyrektorka PCKZiU Lucyna Buczkowska zadeklarowali gotowość do dalszej współpracy w celu utworzenia klasy patronackiej oraz w zakresie doskonalenia programu kształcenia w zawodzie mechatronik i realizacji wybranych zajęć praktycznych.

W roku szkolnym 2019/2020 Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworze uruchamia kierunek „mechatronika” pod patronatem Mercedes-Benz Manufacturing Poland. W grudniu list intencyjny o stworzeniu klasy patronackiej podpisali: Starościna Powiatu Aneta Kucharzyk, dyrektorka PCKZiU Lucyna Buczkowska oraz CEO MBMPL Andreas Schenkel. W spotkaniu uczestniczyli także: dyrektorka HR Ewa Korwek, specjalistka HR Paulina Gofran oraz kierownik produkcji LDS Marcin Dziubek.

Reklama

W styczniu w Gimnazjum nr 2 w Jaworze odbędzie się spotkanie dla rodziców potencjalnych uczniów na tym kierunku. Kolejne spotkania informacyjne dla kandydatów odbędą w najbliższych miesiącach.

Reklama

Źródło: Mercedes-Benz Manufacturing Poland

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę