Katalog zestawów łożysk do piast kół ProKIT NSK udostępniony do pobrania w formacie PDF

Katalog zestawów łożysk do piast kół ProKIT NSK (PDF) NSK
17.11.2021

Wszystkie firmy obsługujące motoryzacyjny rynek części zamiennych (AAM) mogą obecnie korzystać z nowo opublikowanej edycji katalogu ProKIT firmy NSK dostępnej w formacie PDF. Podobnie jak w przypadku wersji online wydanej w 2020 r. dystrybutorzy, hurtownicy i właściciele warsztatów uzyskają dostęp do pliku PDF obejmującego całą gamę zestawów łożysk do piast kół ProKIT dla niezależnego rynku AAM.
  

Katalog „ProKIT – Zestaw łożysk do piast kół” zawiera szczegółowe informacje o produktach wraz ze zdjęciami i schematami, a także wymiary łożysk piast kół i zakres zastosowania w danym pojeździe. Rozwiązania ProKIT są pogrupowane według referencji OE dla samochodów osobowych i lekkich pojazdów użytkowych, co ułatwia przeglądanie i wybór odpowiedniego zestawu łożysk piast kół.

Opakowania ProKIT zawierają wszystkie elementy potrzebne do montażu danego produktu, w tym pierścienie osadcze, uszczelki i elementy złączne. Na opakowaniu znajdują się kody QR, które dostarczają szczegółowych informacji o produkcie, jego zastosowaniach i identyfikowalności komponentów.

Co ważne, pakiety ProKIT dla niezależnego rynku AAM zawierają tylko 100% oryginalne łożyska piast kół, przetestowane i zatwierdzone przez odpowiednich producentów OEM oraz zgodne z ich specyfikacjami. Firma NSK korzysta wyłącznie z zatwierdzonych źródeł dostaw stali, smarów i komponentów uszczelnień, aby zapewnić taką samą wydajność produktów ProKIT pochodzących z różnych własnych fabryk, z których wszystkie posiadają akredytację ISO.

Katalog NSK „ProKIT – Zestaw łożysk do piast kół” jest dostępny w języku angielskim, a inne wersje językowe są obecnie w przygotowaniu.

Plik PDF można pobrać ze strony www.nskeurope.pl/pl/Automotive-Aftermarket/catalogue-parts.html

Źródło: NSK

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę