Kalińscy już z trzecią nagrodą za regenerację

Kalińscy już z trzecią nagrodą za regenerację Kaliński

Mimo, że jeszcze nie minął pierwszy kwartał roku firma Kaliński kontynuuje swoją dobrą serię. Metoda regeneracji katalizatorów SCR stosowana przez „Kalińskich” została nagrodzona Złotym Medalem Grupy MTP podczas Targów Techniki Motoryzacyjnej. 

Rok 1992 był przełomowym dla firmy, wtedy zapadła decyzja o przebranżowieniu, od tego czasu aż do dziś „Kalińscy” zajmują się układami wydechowymi. Początki nie były łatwe, ale widać, że ciężka praca popłaca. 

Obecnie firma koncentruje swoje działania na regeneracji filtrów cząstek stałych oraz katalizatorów. Zdobyte przez lata doświadczenia pozwoliły wypracować unikalne metody działań. Bardzo owocny był 2023 r. kiedy regeneracja katalizatorów SCR za pomocą wymiany wkładów została nagrodzona na Targach Ekotech w Kielcach Złotym Medalem, uznana ją również za Produkt Roku 2023 według czasopisma autoEXPERT. 

Już na początku kwietnia tego roku odbędą się największe targi motoryzacyjne w Polsce – Poznań Motor Show, w trakcie których zorganizowane zostaną również Targi Techniki Motoryzacyjnej. Jak co edycję TTM podczas wydarzenia doceniane są najbardziej wartościowe produkty z zakresu mechaniki samochodowej. Wśród nagrodzonych produktów znalazła się również regeneracja katalizatorów stosowana przez firmę Kaliński – Układy Wydechowe. Unikalna metoda polega na wymianie znajdujących się w katalizatorach wkładach, co pozwala na przywrócenie ich sprawności. Regeneracja katalizatorów pozwala klientom zaoszczędzić bardzo dużo pieniędzy, nie tracąc przy tym na jakości. 

Kaliński – Układy Wydechowe

Bardzo nas cieszy, że kolejny raz doceniono naszą metodę regeneracji. Targi Techniki Motoryzacyjnej są największym i najważniejszym wydarzeniem sektora automatowe w naszym kraju i tej części Europy, wielokrotnie byliśmy ich wystawcom. Teraz możemy pochwalić się bardzo prestiżowym Złotym Medalem Grupy MTP. To już trzecia nagroda, przyznana nam w ostatnim czasie za regenerację katalizatorów. Żadna z polskich firm zajmujących się regeneracją filtrów cząstek stałych i katalizatorów nie może pochwalić się takimi osiągnięciami – podsumował otrzymanie nagrody Hubert Kaliński, Prezes Zarządu firmy Kaliński – Układy Wydechowe.

Firma Kaliński oprócz jednego medalu ma także szanse na drugi, tym razem przyznany przez samych konsumentów. Każdy może w bardzo prosty sposób oddać swój głos na regenerację katalizatorów stosowaną przez przedsiębiorstwo. 

Targi Motor Show oraz odbywające się w ich trakcie Targi Techniki Motoryzacyjnej to największe w tej części Europy wydarzenia z branży motoryzacyjnej, automotive. W 2023 r. Targi Motor Show odwiedziło ponad 91 tysięcy gości. 

Źródło: Kaliński – Układy Wydechowe

Tagi artykułu

autoExpert 7–8 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę