Regeneracja od „Kalińskich” Produktem Roku 2023

Regeneracja od „Kalińskich” Produktem Roku 2023 Kaliński – Układy Wydechowe

Firma Kaliński – Układy Wydechowe kończy rok 2023 z kolejnym sukcesem. Regenerowane przez firmę katalizatory SCR zostały Produktem Roku według Magazynu autoEXPERT.

Końcówka roku jest idealnym momentem na podsumowanie, wskazanie pozytywów oraz negatywów. Od 20 lat swoiste podsumowanie branży automotive przeprowadza magazyn autoEXPERT, tworząc konkurs Produkt Roku.

Konkurs jest podzielony na kilka kategorii: wyposażenie warsztatów i oprogramowanie, części zamienne i akcesoria motoryzacyjne oraz chemia motoryzacyjna. W tegorocznej edycji do głównego etapu konkursu nominowane zostało 39 produktów, w tym zgłoszona przez firmę „Kaliński – Układy Wydechowe” regeneracja katalizatorów SCR.

W pierwszym etapie konkursu na nominowane produkty głosowali internauci, jednak ostateczny głos należał do czternastoosobowej kapituły. Do wąskiego grona wyróżnionych produktów trafiło kilka propozycji, a ostateczny wynik został zaprezentowany w trakcie specjalnej gali online.

Regenerowane katalizatory SCR za pomocą wymiany wkładów, które zaprezentowali „Kalińscy” zostały Produktem Roku 2023 w kategorii „części i akcesoria warsztatowe” pokonując wiele innych, również ciekawych rozwiązań.

Kaliński – Układy Wydechowe, jako jedna z nielicznych firm realizuje regenerację katalizatorów SCR oraz filtrów cząstek stałych za pomocą wymiany wkładów na nowe. Wymiana wkładów to jedyna w pełni skuteczna metoda, która przywraca sprawność katalizatorów SCR.

Regeneracja pozwala oszczędzić pieniądze, czas, jest działaniem ekologicznym. Więcej na temat wspominanej metody można przeczytać w specjalnym wpisie na blogu firmy.

To już drugie wyróżnienie dla firmy w tym roku, podczas targów EKOTECH regeneracja katalizatorów SCR poprzez wymianę wkładów została wyróżniona Złotym Medalem.

Rok 2023 jest dla nas bardzo udany. Tytuł Produkt Roku Czasopisma autoEXPERT bardzo nas cieszy. W czasach, kiedy tak mocno promuje się rozwiązania dla pojazdów elektrycznych czujemy się szczególnie docenieni, ponieważ oferujemy produkt dedykowany pojazdom spalinowym. Nagroda to jasny sygnał, że branża dostrzega rozwiązania wykorzystywane i potrzebne tu i teraz. Korzystając z regeneracji klient zdobywa w pełni wartościowy produkt za niższa cenę, dodatkowo dbając o ekologię. – podsumował otrzymanie nagrody Prezes Zarządu firmy Kaliński – Hubert Kaliński.

Kaliński Układy Wydechowe
ul. Szamotulska 40,
62-081 Chyby / Poznań
tel. 61 814 27 77
www.kalinski.pl

Artykuł sponsorowany

Kaliński – Układy Wydechowe

Kaliński – Układy Wydechowe

Firma Kaliński działa na rynku przez ponad 30 lat, od początku przyjmując wąską specjalizację związaną z układami wydechowymi, oferując produkty do motocykli, samochodów osobowych, ciężarowych, maszyn roboczych, rolniczych, budowlanych oraz innych pojazdów z silnikami spalinowymi.

Obecnie firma skupia swoje działania w obszarze regeneracji filtrów cząstek stałych oraz katalizatorów, które realizuje z użyciem dwóch unikalnych metod. Regenerację wykonuje z użyciem brytyjskiej maszyny Hartridge DPF 300 lub poprzez wymianę znajdujących się w środku wkładów.

Jako jedna z nielicznych firm realizujemy regenerację katalizatorów SCR oraz filtrów cząstek stałych za pomocą wymiany wkładów na nowe. Wymiana wkładów czasami jest jedyną możliwą metodą regeneracji. Regeneracja przywraca pełną sprawność, jednocześnie jest zdecydowanie tańszym rozwiązaniem niż zakup nowego elementu, jest ekologiczna.

Stosowna wiedza oraz doświadczenie w stosowaniu tej metody, potwierdza wyróżnienie usługi regeneracji złotym medalem 2023 przyznanym na targach EKOTECH w Kielcach.

„Kalińscy” świadczą swoje usługi i sprzedają produkty zarówno stacjonarnie w podpoznańskim serwisie w Chybach, jak i wysyłkowo, eksportując dużą cześć produkcji do krajów Unii Europejskiej. Firmę wyróżnia:

  • 30–letnie doświadczenie,
  • obszerny magazyn,
  • gwarancja jakości usług,
  • kompleksowość działań oraz
  • szybkość realizacji.

Profil Firmy

Kaliński – Układy Wydechowe