Jakiego oświetlenia miejsca pracy używa Adam Klimek?

Jakiego oświetlenia miejsca pracy używa Adam Klimek? Philips
22.6.2021

Dobra lampa robocza powinna być zarówno drugą parą oczu, jak i rąk w pracy każdego mechanika samochodowego. Zobaczmy z jakich modeli korzysta Adam Klimek w swoim warsztacie.

Marka Philips wykorzystuje swoje ponad stuletnie doświadczenie w konstrukcjach i produkcji źródeł światła w pojazdach mechanicznych także w lampach roboczych. Obecnie oferuje ponad dwadzieścia modeli, co ułatwia ich dobór do specyfiki zakresu usług świadczonych przez warsztat. Są wśród nich zarówno ręczne latarki, jak i podwieszane lampy oraz zestawy dla lakierników.

Powiązane firmy

Wszystkie łączy zastosowanie wydajnych diod LED. Ich biała barwa pozwala na efektywniejsze oświetlenie miejsca pracy i jednocześnie jest neutralna dla ludzkiego oka. Coraz powszechniejszą cechą tych lamp staje się możliwość elastycznej pracy bez konieczności podłączenia do stałego źródła zasilania.

Nie mniej ważne są rozwiązania w kwestii mocowania. Philips kieruje się tu zasadą zapewnia „dodatkowej pary rąk”, co w przekłada się również na regulowany kąt rozsyłu wiązki światła. Jednocześnie wszystkie konstrukcje odporne są na typowe w warsztacie samochodowym zabrudzenia, pył i działanie chemikaliów oraz uszkodzenia mechaniczne.

Lampy robocze Philips zasługują już na pełnoprawne określenie – pomocnik mechanika. W jednakowy sposób skorzystają z nich osoby z małym stażem pracy, jak i dużym doświadczeniem. Cieszymy się, że w gronie użytkowników jest Adam Klimek, który w jednym z filmów zaprezentował ich praktyczne zastosowanie. Materiał dostępny jest na portalu lightingacademy.eu, który poświęcony jest różnym aspektom oświetlenia pojazdów mechanicznych i stanowiska pracy w warsztacie motoryzacyjnym

– mówi Wioletta Pasionek, Marketing Manager Central Europe z Lumileds Poland, producenta i dystrybutora oświetlenia samochodowego marki Philips.

Źródło: Philips

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę