IFEMA kończy współpracę z Automechanika

Automechanika
5.3.2020
Reklama
Reklama

Hiszpański organizator targów IFEMA wycofał się ze współpracy z Messe Frankfurt. Motortec Madryt odbywało się jako wydarzenie licencjonowane pod marką Automechanika od 2011 roku.

Motortec Automechanika Madrid podczas współpracy z marką targową Automechanika mogło potroić liczbę odwiedzających swoje targi. Na ostatnich targach było ok. 600 wystawców, czyli o 350 więcej niż w roku 2011.

Reklama

Żałujemy decyzji IFEMA, ponieważ Motortec Automechanika Madrid cieszyło się sukcesywnym wzrostem w ciągu ostatnich ośmiu lat. Teraz będziemy eksplorować hiszpański rynek, by odnaleźć najbardziej obiecujące możliwości w regionie. Od ponad 30 lat cieszymy się z dobrej współpracy z Sernauto, czyli hiszpańskim stowarzyszeniem rynku części zamiennych, które dalej będzie wspierać nasze wysiłki – powiedział Michael Johannes, wicedyrektor Messe Frankfurt.

Następne wydarzenie Automechanika Frankfurt jest zaplanowane na 8-12 września 2020 roku.

Reklama

Źródło: Automechanika

Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama