HELLA i Hella Gutmann Solutions na Innovision 2023

HELLA i Hella Gutmann Solutions na Innovision 2023 HELLA
17.11.2023

Podczas konferencji przedstawiono najnowsze trendy z zakresu jazdy autonomicznej, nowoczesnych napędów, innowacyjnych sprzętów i rozwiązań dla warsztatów. 

autoEXPERT uczestniczył w wydarzeniu, oglądając liczne ekspozycje i przysłuchując się interesującym prelekcjom. Załączamy nasze zdjęcia z konferencji oraz materiały udostępnione przez organizatorów. 

Hella_Innovation 2023_5
Innovision 2023, źródło: Raven Media

Prelekcje ułożone były w blokach tematyczych: 1. Warsztat & Serwis, 2. Technologia & Produkcja. W zakresie każdego z głównych bloków merytorycznych, prezentowano unikatowe treści motoryzacyjne. 

Powiązane firmy

HELLA Polska Sp. z o.o.
Hella 2023_1
Innovision 2023, źródło: Raven Media

Jakie zagadnienia omówiono? Uczestnikom eventu zaprezentowano rozwiązania do kalibracji kamer i czujników, przeanalizowano bardzo dokładne wyniki kalibracji, które zapewniają niezawodne działanie systemów ADAS związanych z bezpieczeństwem. Dodatkowo pokazano różne moduły narzędziowe, które śmiało można nazwać wyposażeniem warsztatu przyszłości.

Innovation 2023_Hella_3
Innovation 2023, źródło: Raven Media

Firma HELLA jako organizator konferencji miała okazję omówić własną technologię czujników do w pełni elektrycznych systemów Steer-by-Wire HELLA. To jeden z pierwszych dostawców na rynku, który wprowadził do produkcji seryjnej czujniki układu kierowniczego do zastosowań typu „by-wire”. Czujniki układu kierowniczego wykrywają moment obrotowy i kąt skrętu kierownicy i przekazują sygnały do ​​układu kierowniczego wyłącznie na drodze elektrycznej. Produkcja pierwszej serii ma rozpocząć się w 2025 r. 

[article-video]

Hella)Innovation_2023_2
Innovation 2023, źródło: Raven Media

Wszystkie prezentacje miały na celu pokazanie trendów z zakresu nowoczesnej diagnostyki pojazdów.

Hella_Innovision 2023_6
Innovation 2023, źródło: Raven Media

Dla osób z branży konferencja stanowiła źródło informacji, w jakim kierunku rozwija się motoryzacja, na jakie aspekty mają zwrócić uwagę producenci i dostawcy części oraz jakimi przesłaniami kierują się obecnie konstruktorzy pojazdów, a takżę duże marki samochodowe. 

Źródło: Materiały redakcyjne i HELLA

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

autoExpert 05 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę