Gwarancja na silnik w sieci Q Service Castrol

Gwarancja na silnik w sieci Q Service Castrol Q Service Castrol
9.6.2022

Q Service Castrol to fenomen na polskim rynku niezależnych warsztatów samochodowych. Sieć konsekwentnie buduje swój wizerunek, który kierowcom kojarzy się z zaufaniem i profesjonalizmem. „Gwarancja na silnik Castrol” to jedna z ofert sieci, które mają za zadanie skłonić konsumentów, aby zaufali profesjonalistom zrzeszonym pod logiem tej organizacji.

Gwarancja na silnik w warsztatach Q Service Castrol to wyjątkowa oferta, z której bardzo łatwo mogą skorzystać klienci tej sieci! Kierowcy, skuszeni tą promocją, muszą wymienić w warsztacie należącym do sieci Q Service Castrol olej na Castrol EDGE, MAGNATEC lub GTX i niemal od razu będą mogli cieszyć się gwarancją od Castrol na silnik – przez rok lub 10 000 km od wymiany. Zapewnienie tak atrakcyjnej oferty jest możliwe dzięki współpracy sieci Q Service z marką Castrol.

Jak zgłosić się do programu gwarancji? Warsztaty należące do sieci Q Service Castrol, które są zainteresowane udziałem w programie „Gwarancja na silnik Castrol”, mogą zgłosić swój udział, wypełniając formularz, dostępny na stronie: https://qservicecastrol.eu/gwarancja-na-silnik/

„Gwarancja na silnik Castrol” umożliwia warsztatom Q Service Castrol utrwalenie relacji ze swoimi klientami oraz pozwala wzmocnić ich lojalności dzięki zapewnieniu dodatkowej wartości:

  • oferta „Gwarancja na silnik Castrol” dedykowana jest wyłącznie klientom sieci Q Service Castrol,
  • oferta skierowana jest do klientów, których pojazd ma przebieg nie większy niż 150 000 km i jest nie starszy niż 12 lat,
  • gwarancja jest ważna przez 12 miesięcy lub do przebiegu 10 000 km.

Źródło:  Q Service Castrol

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę