Grunt reaktywny na stal i aluminium

Grunt reaktywny na stal i aluminium Multichem
15.12.2017

Grunt wytrawiający CP 595 Wash Primer marki Profix zapewnia ochronę antykorozyjną dzięki pasywacji podłoży metalicznych.

Podkład pozbawiony jest chromianu cynku, co czyni go bardziej  przyjaznym dla lakiernika i środowiska. Zawarty w mieszaninie kwas fosforowy zapewnia znakomitą przyczepność i zapobiega rozwijaniu się korozji podpowłokowej.

Stosowanie CP 595 na nowych elementach znacząco wpływa na uzyskanie doskonałej przyczepności dla kolejnych warstw lakierniczych. Dzięki swoim właściwościom zapewnia długotrwałą ochronę antykorozyjną podłoży z gołego metalu, aluminium i stali galwanizowanej. Zalecana grubość tego produktu wynosi do 30 μm a niebanalną zaletą stosowania tego produktu jest możliwość nakładania w metodzie „mokro na mokro”. Produkt bardzo szybko schnie nawet w niskich temperaturach.

Więcej o produkcie na stronie producenta www.multichem.pl.

Źródło: Multichem

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

autoExpert 06 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę