Grunt reaktywny na stal i aluminium

Multichem
15.12.2017
Reklama
Reklama

Grunt wytrawiający CP 595 Wash Primer marki Profix zapewnia ochronę antykorozyjną dzięki pasywacji podłoży metalicznych.

Podkład pozbawiony jest chromianu cynku, co czyni go bardziej  przyjaznym dla lakiernika i środowiska. Zawarty w mieszaninie kwas fosforowy zapewnia znakomitą przyczepność i zapobiega rozwijaniu się korozji podpowłokowej.

Reklama

Stosowanie CP 595 na nowych elementach znacząco wpływa na uzyskanie doskonałej przyczepności dla kolejnych warstw lakierniczych. Dzięki swoim właściwościom zapewnia długotrwałą ochronę antykorozyjną podłoży z gołego metalu, aluminium i stali galwanizowanej. Zalecana grubość tego produktu wynosi do 30 μm a niebanalną zaletą stosowania tego produktu jest możliwość nakładania w metodzie „mokro na mokro”. Produkt bardzo szybko schnie nawet w niskich temperaturach.

Więcej o produkcie na stronie producenta www.multichem.pl.

Reklama

Źródło: Multichem

Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama