Groupauto International przyznaje firmie ZF Aftermarket tytuł „Dostawca Roku 2023”

ZF Aftermarket z tytułem „Dostawca Roku 2023” GAI

Firma ZF Aftermarket została uhonorowana tytułem „Dostawcy Roku 2023” przez Groupauto International (GAI) podczas dorocznego kongresu, który odbył się w Stambule. Zdobycie tego zaszczytnego wyróżnienia jest potwierdzeniem zaangażowania firmy  w opracowywanie innowacyjnych rozwiązań i zapewnianie obsługi klienta na najwyższym poziomie.

  • Międzynarodowa sieć dystrybutorów części zamiennych wyróżniła najlepszych spośród swoich 59 strategicznych dostawców. 
  • Firma ZF Aftermarket została uhonorowana prestiżową nagrodą „Dostawca Roku 2023”.

Philippe Colpron, Dyrektor Dywizji ZF Aftermarket, przyjął nagrodę i wyraził swoją radość, mówiąc: – Czujemy się zaszczyceni faktem, że zostaliśmy uhonorowani tą nagrodą. Podkreśla ona nasze stałe zaangażowanie  w zapewnianie lepszej obsługi naszym klientom. Motywuje nas również do jeszcze cięższej pracy i dalszego dbania o naszych klientów, ponieważ nadal rozwijamy branżę i cyfryzację ekosystemu mobilności.

GAI, międzynarodowa sieć punktów serwisowych i dystrybutorów części zamiennych dla samochodów osobowych i dostawczych, co roku przyznaje swoim partnerom biznesowym nagrodę „Dostawca Roku 2023” w uznaniu  za ich wybitne osiągnięcia. Głosy decydujące o przyznaniu nagrody bazują na działalności prowadzonej w ramach sieci GAI w 15 734 punktach sprzedaży w 109 krajach. 

Kryteria oceny obejmują jakość produktów i programów, a także transakcje biznesowe dostawców z poszczególnymi członkami grupy zajmującej się sprzedażą hurtową. Wyniki te oceniane  są na podstawie takich czynników jak dostępność, poziom obsługi dostaw, wsparcie techniczne, wsparcie marketingowe i sprzedażowe oraz inne usługi. 

W coraz bardziej złożonym świecie naszym celem jest oferowanie zaufania, prostoty i wygody przy jednoczesnym ciągłym zapewnianiu najwyższej wartości dodanej. Nasi klienci mogą zawsze na nas polegać w zakresie swojej działalności. Zapewniamy to dzięki naszej kompleksowej ofercie najwyższej jakości, która umożliwia im rozwój na rynkupodkreślił Philippe Colpron.

Źródło: ZF Aftermarket

 

 

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę