Green Wallbox dołącza do EV Klub Polska

Do grona Partenerów EV Klub Polska dołączył Green Wallbox EV Klub Polska

Green Wallbox to młoda, polska firma, która powstała w 2020 r. Dostrzegliśmy, że na rodzimym rynku brakuje rozwiązań, które odpowiedzą na zmieniające się potrzeby kierowców. Postanowiliśmy więc, że dostarczymy ładowarki i akcesoria gotowe na przyszłe wyzwania. 

Naszą misją jest dostarczanie każdemu użytkownikowi najlepszego możliwego rozwiązania do ładowania samochodu elektrycznego z własnej instalacji. Green Wallbox skupia się na produkcji w Polsce, dzięki czemu możemy szybko odpowiedzieć na zapotrzebowania rynku i dostosowywać produkty do wymagań i zapotrzebowań rodzimych klientów – mówi Jakub Zielonka, założyciel Green Wallbox.

Wraz z dołączeniem Green Wallbox do grona partnerów EV Klub Polska, członkowie klubu otrzymują 5% zniżki na zakupy w sklepie internetowym (www.greenwallbox.pl). Promocja obejmuje wszystkie wallboxy, kable do ładowania samochodów elektrycznych, mobilną ładowarkę PocketBox Pro oraz akcesoria. Więcej informacji na temat oferty znajduje się w aplikacji oraz na stronie EV Klub Polska.

– Cieszymy się, że do grona Partnerów klubu dołącza polska firma oferująca rozwiązania do ładowania dla użytkowników samochodów elektrycznych. Dzięki tej współpracy członkowie klubu będą mogli skorzystać z preferencyjnych cen wszystkich produktów marki Green Wallbox – powiedział Łukasz Lewandowski, Prezes EV Klub Polska.

EV Klub Polska jest największym w Polsce klubem właścicieli i użytkowników pojazdów elektrycznych (ponad 5 000 użytkowników), który zabiega o kształtowanie jak najlepszego otoczenia prawnego i gospodarczego dla użytkowników samochodów elektrycznych. EV Klub Polska jest również jednym z współzałożycieli Global EV Drivers’ Alliance, organizacji zrzeszającej kluby użytkowników pojazdów elektrycznych z całego świata.

Źródło: EV Klub Polska

Tagi artykułu

autoExpert 7–8 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę