Gates powiększa swoją siedzibę we Wrocławiu

Gates powiększa swoją siedzibę we Wrocławiu Gates

Gates stawia na rozwój, rozszerzając swoją działalność we Wrocławiu. Firma wynajmuje dodatkową przestrzeń biurową, aby sprostać rosnącemu zatrudnieniu w związku z rozbudową oddziału Gates Business Services Europe (GBSE).

GBSE odpowiada za wiele ważnych procesów biznesowych, takich jak Finanse, IT, Pricing oraz HR. W 2022 roku skupiono się na tworzeniu funkcji Customer Experience, Analityki Biznesowej i Prawnych. W przedsiębiorstwie znajduje się również Centre of Excellence, jednostka zajmująca się ciągłym doskonaleniem, zarządzaniem zmianą i transformacją biznesu.

Anna Duvialard, Dyrektor Zarządzający Business Services Center Europe, tak komentuje otwarcie nowej części biura: – Cieszymy się z możliwości dalszego rozwoju naszej działalności we Wrocławiu, mieście, które od początku było bardzo przyjazne. To bardzo ekscytujący okres dla GBSE, a nowa przestrzeń biurowa jest tego symbolem. Jako zespół stale się rozwijamy, a nasze kompetencje biznesowe rosną i stają bardziej strategiczne. Dlatego też jako pracodawca poszukujemy osób z pasją, które chcą być częścią sukcesu tej transformacji.

Następnie dodaje: – Nasze środowisko jest dynamiczne, wielonarodowościowe i napędzane przez międzyfunkcjonalne zespoły pracujące w oparciu o najnowszą wiedzę i procesy biznesowe. Dla osób chcących realizować pełną wyzwań, a zarazem satysfakcjonującą karierę – aktywnie rekrutujemy!

Gates staje się kluczowym pracodawcą regionu Dolnego Śląska w Polsce. Prowadzi działalność nie tylko z Wrocławia, ale także posiada hub produkcyjny i dystrybucyjny w położonej niedaleko Legnicy.

Z okazji rozbudowy biura, 9 września firma Gates zorganizowała uroczyste przecięcie wstęgi, na które zaprosiła Wiceprezydenta Wrocławia Jakuba Mazura, Wiceprezesa ABSL Macieja Borkowskiego oraz innych przedstawicieli lokalnego biznesu. Obecni będą również Dyrektor ds. Marketingu firmy Tom Pitstick oraz Prezes Gates na region EMEA Josef Parzhuber.

Źródło: Gates

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę