Garage Gurus zaprasza

Garage Gurus zaprasza! DRiV
4.2.2022

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, wystartował unikalny program szkoleniowy dla mechaników, w oparciu o platformę Garage Gurus. Na wszystkich chętnych czekają nowoczesne szkolenia zdalne w postaci e-learningu i webinariów.

Wystarczy zarejestrować się na platformie lub – jeśli ktoś jest już zarejestrowany – zalogować. Adres do rejestracji/logowania: https://ggemeapolish.learnupon.com/users/sign_up

Po zalogowaniu się do głównej platformy szkoleniowej, w zakładce „zapraszamy na nasze webinaria na żywo” pojawi się lista aktualnych, dostępnych webinarów. W zależności od tematu poruszają techniczne aspekty produktów, diagnostyki i zaleceń montażowych.

Najbliższe webinaria

1. Temat: Wysokoprężne układy zapłonowe

Organizator: Champion
Data: 04.02.2022, godz.: 12:00-13:00
Webinar porusza zagadnienia związane z budową i funkcjami układu podgrzewania silnika, systemu ISS, świec z czujnikiem ciśnienia PSG, ceramicznych świec żarowych, diagnostyki, montażu i uszkodzeń.

2. Temat: Para cierna – omówienie klocków i tarcz hamulcowych

Organizator: Jurid
Data: 09.02.2022, godz.: 10:00-11:00
Zagadnienia: omówienie produktu, trendy rynkowe, przedstawienie marki, innowacje i technologie, badania jakościowe, doświadczenie OE, wsparcie producenta.

3. Temat: Układ kierowniczy i zawieszenia

Organizator: Moog
Data: 14.02.2022, godz.: 14:00-15:00
Zagadnienia: budowa, funkcje, diagnostyka i najczęstsze problemy; serwis i konserwacja układów kierowniczych i zawieszeń, wsparcie ze strony MOOG.

4. Temat: Amortyzacja w pojazdach ciężarowych

Organizator: Monroe
Data: 18.02.2022, godz.: 10:00-11:30
Zagadnienia: zasady działania zawieszenia i amortyzatorów, wpływ zużytego amortyzatora na bezpieczeństwo, technologia amortyzatorów, układ zaworów amortyzatorów, MONROE MAGNUM, diagnostyka opon, zalecenia montażowe, diagnostyka układu zawieszenia.

5. Temat: Rozwiązywanie problemów z hałasem hamulców

Organizator: Ferodo
Data: 23.02.2022, godz.: 10:00-11:30
Zagadnienia: rodzaje hałasu podczas hamowania, 26 przyczyn hałasu emitowanego podczas hamowania, działania korygujące, kierunkowe klocki hamulcowe.

To oczywiście jedynie początek cyklu. Kolejne webinary odbędą się już w marcu. Poprowadzą je eksperci z AE, Glyco, Goetze, Nural, Payen, Beral, Monroe, Jurid, Champion.

Przypomnijmy: Garage Gurus to nowoczesna platforma szkoleniowo-techniczna. Webinary prowadzone przez ekspertów w poszczególnych dziedzinach są jednym z najważniejszych filarów jej działania. Taka forma jest bardzo dogodna dla mechaników, którzy chcą poszerzać wiedzę, ale ze względu na pracę nie mają czasu na tradycyjne wyjazdy szkoleniowe. Łącze do Garage Gurus Online umożliwia efektywną naukę zdalną.

Kontakt: Trener techniczny – Adam Gołąbek
email: adam.golabek@driv.com
tel. +48 882 360 007

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

autoExpert 05 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę