Gala Ambasadorów marki Kögel 2018

Grupa DBK
5.12.2018

Progam ambasadorski marki Kögel wpisał się na stałe do kalendarza Grupy DBK jako jedno z najważniejszych wydarzeń. Gala Ambasadorów odbyła się już po raz trzeci i w tegorocznej edycji ogłoszono siedmiu nowych Ambasadorów.

III edycja Gali Ambasadorów marki Kögel odbyła się 22 listopada w Zamku Gniew, gdzie goszczono tegorocznych Ambasadorów oraz firmy, które zdobyły to wyróżnienie w ubiegłych latach. W tym roku do grona przewoźników, którzy stawiają na markę Kögel w swoich flotach, dołączyło siedmiu kolejnych Ambasadorów, a dwóch zeszłorocznych otrzymało tytuł „Złotego Ambasadora” za szczególne zaangażowanie w promocję marki Kögel.

Reklama

– Za nami trzecia Gala Ambasadorów Marki Kögel i już dziś możemy powiedzieć, że z pewnością nie ostatnia. Ideą naszego programu jest wyróżnienie firm, które budują swoje floty i tym samym przedsiębiorstwa, wybierając naczepy marki Kögel  – opowiada Jacek Portalski, wiceprezes Eurotrailer Sp. z o.o., generalnego importera naczep Kögel w Polsce. – Na corocznej Gali spotykamy się, aby wyróżnić naszych klientów i przede wszystkim podziękować im za to, że wspólnie możemy budować branżę transportową w Polsce.

Obecnie w programie ambasadorskim marki Kögel bierze udział 25 firm transportowych, które od wielu lat współpracują z Grupą DBK i dynamicznie rozwijają swoje przedsiębiorstwa transportowe, tym samym wyznaczając wysokie standardy w sektorze TSL.

Reklama

Marka Kögel to uznana marka naczep w Polsce oraz całej Europie. Od niemal 10 lat Grupa DBK jest wyłącznym dystrybutorem marki na polskim rynku, zaś w ciągu ostatnich 5 lat dostarczyła 10 000 naczep do ponad 2000 polskich klientów. Dziś to ponad 50 typów naczep w ofercie, 400 opcji wyposażenia oraz 32 punkty serwisowe na terenie całej Polski.

Źródło: Informacja prasowa Grupa DBK

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę