Speedline Truck weźmie udział w targach NUFAM 2023

Speedline Truck weźmie udział w targach NUFAM 2023 SPEEDLINE TRUCK

Firma Speedline Truck, wchodząca w skład Ronal Group, po raz pierwszy zaprezentuje swoją ofertę obręczy aluminiowych do samochodów ciężarowych, autobusów i naczep podczas odbywających się w tym roku od 21 do 24 września targów pojazdów użytkowych NUFAM w Karlsruhe. Wystawiany asortyment będzie też obejmował niektóre modele obręczy do samochodów osobowych firmy Ronal.

Speedline Truck przedstawi wybrane obręcze kute z metalu lekkiego w dm-Arena na stoisku A 401. Będzie to przykładowo SLT 3740 o wymiarach 17,5 x 6,75", pierwsza aluminiowa obręcz w tym rozmiarze z ET 0. Jest przeznaczona do naczep wykorzystywanych w budownictwie i transporcie. Umożliwia przy tym znacznie wyższy załadunek przy jednoczesnym utrzymaniu niższej masy koła.

Zaprezentowany zostanie także model SLT 3018 o wymiarach 22,5 x 11,75" z ET 120. Ta obręcz jest zgodna z najnowszym stanem techniki, a dodatkowo spełnia najwyższe wymagania branży pojazdów użytkowych. Za sprawą obciążalności 5 000 kg może sprostać najbardziej rygorystycznym wytycznym zarówno w przypadku naczep, jak i ciągników.

Prawdziwy gwóźdź programu stanowi jednak model SLT 3698 o wymiarach 22,5 x 9,75” do ciągników typu mega. Wprowadzając model SLT 3698, firma Speedline Truck wzbogaciła swoją ofertę obręczy kutych z metalu lekkiego dostosowanych do wszystkich wykorzystywanych w tym sektorze rozmiarów kół. Obręcz nadaje się nie tylko do ciągników niskopodwoziowych, ale także do innych zastosowań specjalnych.

Swoiste uzupełnienie ekspozycji stanowią obręcze R64, CA1 i CA2 wchodzące w skład asortymentu firmy Ronal. Można je wykorzystywać m.in. w przyczepach kempingowych, przyczepach do samochodów osobowych i kamperach. Za sprawą swojego asortymentu Ronal Group zaprezentuje się podczas targów jako kompleksowy dostawca obręczy do wszystkich pojazdów użytkowych oraz innych zastosowań transportowych na rynku.

Cieszymy się, że mamy okazję po raz pierwszy uczestniczyć w targach NUFAM w Karlsruhe. Podczas tych wiodących targów pojazdów użytkowych, które stanowią miejsce spotkań przedstawicieli branży, nie tylko zyskamy możliwość interakcji z obecnymi klientami i partnerami, ale także będziemy mogli promować nasze produkty wśród nowych, potencjalnych kontrahentów. Takie wydarzenie to z naszego punktu widzenia także duża szansa na zaprezentowanie się branżowym profesjonalistom jako dostawca rozwiązań dla OEM, specjalistycznych punktów handlowych, flot i kierowców oraz wymianę informacji – mówi Andreas Pape, Head of Sales w firmie Speedline Truck.

Źródło: Ronal Group

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę